Bakımlıyız > Galerim>Markalar ve Koleksiyonlar>FLO 2013 İlkbahar Yaz Ayakkabı Kataloğu

FLO Abiye Ayakkabı Modelleri Fiyatı 89.99TL

FLO Abiye Ayakkabı Modelleri Fiyatı 89.99TL

FLO 2013 İlkbahar Yaz Ayakkabı Kataloğu

2013 yılında ayaklarımız da şenleniyor. Bayanlar en şık ayakkabıların pastel ve desenli modellerini bu yıl diledikleri gibi kullanabilecek. Babet modellerinden sandalet modellerine, platform topuklu ayakkabı modellerinden dolgu topuklu ayakkabı modellerine birçok formda ayakkabı 2013 yılında daha bir renkli. 2013 yılı en moda ayakkabı modellerini işlerken FLO’yu es geçmek olmazdı. Bu sebepli sizin için yazımızda FLO 2013 İlkbahar Yaz ayakkabı koleksiyonunu işledik ve galerimizde FLO İlkbahar Yaz kataloğunun en gözde modellerini paylaştık.

FLO 2013 İlkbahar Yaz ayakkabı modellerinde bu yılın modası pastel renkler göze çarpıyor. Sivri burun ayakkabı modellerinden tutun da platform topuklu sandalet modellerine kadar koleksiyonda geniş bir model grubu yer alıyor. Özellikle hasır topukların ve hasır sandalet modellerinin moda olacağı bu yaz, FLO 2013 Yaz kataloğunda bu ürünlere genişçe yer vermiş.

FLO sandalet modellerinde pastel renkler hakim ve topuklar yüksek. FLO platform topuk sandalet modelleri ve FLO dolgu topuklu sandalet modellerinin topuk bölümleri rengarenk. Yaz aylarının vazgeçilmezi sandaletler de FLO 2013 Yaz koleksiyonunda oldukça geniş yer bulmuş.

FLO babet modellerinde ise desenler hakim, leopar desenli babet modellerinden, çiçek desenli babaet modellerine birçok formda babet koleksiyonun vazgeçilmezleri arasında.

Topuktan vazgeçemeyen kadınlar için de FLO 2013 ilkbahar yaz ayakkabı koleksiyonu gayet tatmin edici. Fuşyadan turuncuya, dolgu topuklu modellerden sivri burunlu ayakkabı modellerine birçok form koleksiyonda hayat bulmuş.

FLO 2013 İlkbahar Yaz ayakkabı modellerinin fiyatları 19,99 TL ile 99,99 TL arası değişiyor.

Galerimizde sizin için 2013 yılının en şık FLO bayan ayakkabı modellerini seçtik. FLO 2013 kadın ayakkabı koleksiyonuna ait modelleri, FLO mağazalarından ve FLO online satış mağazasından satın alabilirsiniz. Alışverişe çıkmadan önce galerimize göz atmayı ihmal etmeyin.1 / 35

Görüntülenme: 22.902

12 Nisan 2013 tarihinde, Markalar ve Koleksiyonlar, Galerim kategorisi altında, nurcinyalcin tarafından yayınlandı.

Etiketler: , , , ,

Nurçin Yalçın

Yazıyor...
Moda ile kafayı bozmuş şahsiyet
YORUM YAPILMAMIŞ, ÖYLEYSE SİZ YORUMLAYIN
YORUM YAPIN
Ad soyad
E-mail
Web adresi
Follow Me on Pinterest
BURÇ YORUMLARI
Son Konular
Soru Cevap
Dantel
Galeri
Örgü
İletişim
Yer Sağlayıcı
Gizlilik Bildirimi
Harita
Alexa
DMCA.com


Copyright © 2008 - 2017 Bakimliyiz.com

Kaynaklar