Bakımlıyız > Galerim>Markalar ve Koleksiyonlar>FLO Çocuk Ayakkabısı Modelleri 2013

FLO Çocuk Sandalet Modelleri Fiyatı 49.99TL

FLO Çocuk Sandalet Modelleri Fiyatı 49.99TL

FLO Çocuk Ayakkabısı Modelleri 2013

Genç annelere “çocuğunuza ayakkabı alırken nelere dikkat edersiniz?” diye sordum. Hepsi neredeyse bir ağızdan ortopedik, ışıklı ve çizgi karakterli tercih ettiklerini belirtti. Çocuklarının sağlığını birincil sıraya koyan anneler ortopedik ayakkabılara dikkat ediyor. Bir de çocukların çok sevdiği bastıkça ışığı yanan ayakkabılar tercihleri. Ayrıca çocuklar televizyonda gördükleri çizgi karakterli ürünleri de çok severek giyiyor. Hal böyle olunca FLO 2013 çocuk ayakkabı koleksiyonunu tanıtmak farz oldu. Sizin için konumuzda FLO 2013 çocuk ayakkabı kataloğunu işledik ve galerimizde en şık FLO 2013 çocuk ayakkabı modellerini paylaştık.

FLO ilkbahar yaz çocuk ayakkabısı kataloğunda çizgi kahramanlı ayakkabı modellerinden renkli spor ayakkabılara, çiçekli sandalet modellerinden ışıklı spor ayakkabılara, ortopedik çocuk ayakkabılarından renkli çocuk terliklerine birçok model minikleri bekliyor.

Şirinler terliği, winx ayakkabı, ben10 ayakkabı ve çiçekli sandaletler benim favorim. Özellikle çocukların bu modelleri çok seveceğini düşünüyorum. Pembe mor gibi pastel renkli sandalet, terlik ve spor ayakkabılar da çocukların sevgilisi olacak.

Lisanlı ürünlerin yanı sıra anneleri zora sokmayacak bağcıksız, cırt cırtlı spor ayakkabı modelleri de FLO çocuk ayakkabısı kataloğunda genişçe yer bulmuş.

Sevimli minikler için, galerimizde, 2013 yılının en şık FLO çocuk ayakkabısı modellerini seçtik. FLO 2013 çocuk ayakkabı koleksiyonuna ait modelleri, FLO mağazalarından ve FLO online satış mağazasından satın alabilirsiniz. Alışverişe çıkmadan önce galerimize göz atmayı ihmal etmeyin.1 / 36

Görüntülenme: 15.116

Nurçin Yalçın

Yazıyor...
Moda ile kafayı bozmuş şahsiyet
YORUM YAPILMAMIŞ, ÖYLEYSE SİZ YORUMLAYIN
YORUM YAPIN
Ad soyad
E-mail
Web adresi
Follow Me on Pinterest
BURÇ YORUMLARI
Son Konular
Soru Cevap
Dantel
Galeri
Örgü
İletişim
Yer Sağlayıcı
Gizlilik Bildirimi
Harita
Alexa
DMCA.com


Copyright © 2008 - 2017 Bakimliyiz.com

Kaynaklar