Bakımlıyız > Galerim>Markalar ve Koleksiyonlar>Flo Erkek Bot Modelleri 2016

Flo erkek botu modelleri 2016

Flo erkek botu modelleri 2016

Flo yeni sezon erkek bot modellerinde de günlük hayata kolaylıkla uyum sağlayabilecek ürünlerle karşımızda. Her tarzdan erkeklere hitap edebilen Flo erkek bot modelleri ister klasik tarzda olsun ister spor tarzda olsun tüm erkeklerin beğenisini kazanmış. Günün her anında iş hayatınızda veya özel günlerinizde kombinlerinizin altına uygun bot modeli bulmakta zorlanmadan ayaklarınızı rahat ettirebilmel için aradığınız tüm erkek bot modelleri 2016 kış sezonunda da Flo’da sizleri bekliyor.

2016 erkek bot modelleri koleksiyonunda ağırlıklı olarak siyah rengi tercih eden Flo bunun yanı sıra kahverengi bordo lacivert gibi renklere de koleksiyonda yer ayırmış. bağcıklı erkek bot modelleri, kar botu modelleri, nubuk erkek bot modelleri, deri erkek bot modelleri sezonun öne çıkan modellerinden.

Ürünlerinde kullandıkları deri ve nubuk hem şıklıkta sizi bir adım öne geçiriyor hemde zorlu kış koşullarına daha dayanıklı olmanızı sağlıyor. Genel olarak birçok erkeğin tercih ettiği Flo bu sene de herkesin tercihi haline gelecek gibi görünüyor. Sizlerde Flo erkek bot modelleri 2016 galerimizi incelemeden bot almaya karar vermeyin.Görüntülenme: 1

18 Şubat 2016 tarihinde, Markalar ve Koleksiyonlar, Galerim kategorisi altında, Cansu Özkan tarafından yayınlandı.

Etiketler: , ,

Cansu Özkan

Yazıyor...
YORUM YAPILMAMIŞ, ÖYLEYSE SİZ YORUMLAYIN
YORUM YAPIN
Ad soyad
E-mail
Web adresi
Follow Me on Pinterest
BURÇ YORUMLARI
Son Konular
Soru Cevap
Dantel
Galeri
Örgü
İletişim
Yer Sağlayıcı
Gizlilik Bildirimi
Harita
Alexa
DMCA.com


Copyright © 2008 - 2017 Bakimliyiz.com

Kaynaklar