Bakımlıyız > Galerim>Markalar ve Koleksiyonlar>Flo Mezuniyet Balosu Ayakkabı Modelleri 2013

FLO 2013 Mezuniyet Ayakkabısı Modelleri Fiyatı 49.99TL

FLO 2013 Mezuniyet Ayakkabısı Modelleri Fiyatı 49.99TL

Flo 2013 Mezuniyet Balosu Ayakkabı Modelleri

Mezuniyet töreninin yaklaşması ile genç kızlarımızı şimdiden mezuniyet kıyafeti telaşı sardı. Mezuniyette ne giyilecek, hangi parçalar kombinlenecek gibi birçok soru kafalarında şimdiden oluşmuş durumda. Biz bayanlar yaratılışımız itibariyle eğer özel bir geceye katılacaksak, bunun planını aylar öncesinden yapmaya başlarız. Kiminle gideceğimize varana kadar, hayallerimiz mezuniyet gecesine değin devam eder. Bunu düşünen ünlü ayakkabı markası FLO, şimdiden genç kızlarımız için mezuniyet ayakkabı koleksiyonunu vitrinlerinde sergilemeye başlamış.

FLO 2013 mezuniyet ayakkabı koleksiyonu 29,99 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Özellikle bu yılın trendi dolgu topuk ayakkabı modelleri ve platform topuk ayakkabı modelleri koleksiyonda ağırlıklı olarak yerini almış. FLO platform topuklu ayakkabı modellerinde de pastel renklerin hakimliği göze çarpıyor. FLO dolgu topuklu ayakkabı modellerinde ise hasır topuklar dikkat çekiyor. Koleksiyonda ayrıca burnu açık ayakkabı modelleri, fiyonklu ayakkabı modelleri ve şık babetler de yer alıyor. Rahat bir mezuniyet gecesi geçirmek isteyen genç kızlarımızı düşünen marka, FLO babet modellerini de koleksiyona eklemiş.

Sizin için galerimizde en şık FLO 2013 mezuniyet ayakkabısı modellerini seçtik. FLO mezuniyet ayakkabısı modellerine, FLO mağazalarından ve FLO online satış mağazasından satın alabilirsiniz. Alışverişe çıkmadan önce galerimize göz atmanızı öneririz.

Ayrıca Mezuniyet Balosu Ayakkabı Modelleri 2013 galerimizden birçok markanın en şık mezuniyet ayakkabılarını görebilirsiniz.1 / 30

Görüntülenme: 15.243

Nurçin Yalçın

Yazıyor...
Moda ile kafayı bozmuş şahsiyet
YORUM YAPILMAMIŞ, ÖYLEYSE SİZ YORUMLAYIN
YORUM YAPIN
Ad soyad
E-mail
Web adresi
Follow Me on Pinterest
BURÇ YORUMLARI
Son Konular
Soru Cevap
Dantel
Galeri
Örgü
İletişim
Yer Sağlayıcı
Gizlilik Bildirimi
Harita
Alexa
DMCA.com


Copyright © 2008 - 2017 Bakimliyiz.com

Kaynaklar