Bakımlıyız > Galerim>Markalar ve Koleksiyonlar>FLO Topuklu Ayakkabı Modelleri 2013

FLO Kırmızı Platform Topuk Ayakkabı Modelleri 2013 Fiyatı 59,99 TL

FLO Kırmızı Platform Topuk Ayakkabı Modelleri 2013 Fiyatı 59,99 TL

2013 Flo Topuklu Ayakkabı Modelleri

Topuklu ayakkabı kadınların feminen görüntüsünün anahtarıdır. Kadınlar, topuklu ayakkabıları, hem günlük hayatta şıklığını tamamlamak hem de özel bir davette gecenin yıldızı olmak için kullanır. İş kadınları da topuklu ayakkabıdan vazgeçemeyenler arasında yer alır. Özellikle önemli iş toplantılarında şıklıklarını topuklu ayakkabı modelleri ile tamamlarlar. Bayanlar bu konuda geri de kalmaz. Sürekli bu anlamda modayı takip eder. Dosta düşmana bakmadan ayağa bakarlar ve birbirlerini bu anlamda “şu moda, şunu al” diyerek çok etkilerler. Hal böyle olunca ben de bir bayan olarak size 2013 topuklu ayakkabı modasından bahsetmek istedim. Bu sebepli FLO 2013 topuklu ayakkabı koleksiyonu hakkında bilgiler veriyor ve galerimizde FLO 2013 topuklu ayakkabı kataloğunu paylaşıyorum.

FLO 2013 İlkbahar Yaz topuklu ayakkabı koleksiyonunda, dolgu topuklu ayakkabı modellerinden platform topuklu ayakkabı modellerine, topuklu sandalet modellerinden sivri burun topuklu ayakkabılara, önü açık topuklu ayakkabı modellerinden, yüksek ve alçak topuklu ayakkabılara birçok formda topuklu ayakkabı yerini almış. FLO dolgu topuk ayakkabı modellerinde hasır tabanlar dikkat çekiyor. FLO platform topuk ayakkabı modellerinde ise bol renk seçeneği ve uzun topuklar mevcut. Yılın modası FLO sivri burunlu ayakkabılarda da yüksek ve alçak topuklu modeller dikkat çekiyor. Her kıyafetle rahatlıkla kombinleyeceğiniz renk ve model çeşidine sahip FLO ayakkabı koleksiyonu, uygun fiyatları ile de dikkat çekiyor.

FLO 2013 İlkbahar Yaz topuklu ayakkabı modellerinin fiyatı 19,99 TL ile 99,99 TL arası değişiyor.

Galerimizde, 2013 yılının en şık FLO bayan topuklu ayakkabı modellerini seçtik. FLO 2013 topuklu ayakkabı koleksiyonuna ait modelleri, FLO mağazalarından ve FLO online satış mağazasından satın alabilirsiniz. Alışverişe çıkmadan önce galerimize göz atmayı ihmal etmeyin.>1 / 93

Görüntülenme: 1

Nurçin Yalçın

Yazıyor...
Moda ile kafayı bozmuş şahsiyet
TOPLAM 1 YORUM YAPILMIŞ
gamze mercan:
18 Nisan 2013, 21:12

çok güzel bu ayakkabıya bayıldım ama ben daha küçüğüm bu yüzden giyeme ama büyüklerime tavsiye ederim

YORUM YAPIN
Ad soyad
E-mail
Web adresi
Follow Me on Pinterest
BURÇ YORUMLARI
Son Konular
Soru Cevap
Dantel
Galeri
Örgü
İletişim
Yer Sağlayıcı
Gizlilik Bildirimi
Harita
Alexa
DMCA.com


Copyright © 2008 - 2017 Bakimliyiz.com

Kaynaklar