Bakımlıyız > Güzellik>Makyaj>Genç Kızlar İçin Makyaj Örnekleri

2013 Genç Kızların Makyajı

2013 Genç Kızların Makyajı

Genç Kızlar İçin Makyaj Örnekleri

Gençliğe ilk adımı attığımız zaman bizim için makyaj çok cazip ve özenilesi bir durum olarak ortaya çıkar. Sürekli makyaj yapan insanları izler, gizlice makyaj malzemeleri biriktiririz. Ailemizin bu durumdan rahatsız olacağını bildiğimiz için de özgürce makyaj yapmak konusunda problemler yaşarız. Ben artık orta yaşlara yaklaşmış bir kadın olarak, genç kızlara tek tavsiyem mümkün olduğunca doğal makyaj malzemeleri kullanmaları ve her zaman sadelikten yana olmalıdır. Cilt yaşlandıkça kusurlarını kapatmak elzemdir, ancak gençken mümkün olduğunca cildinizin nefes almasını sağlarsanız, erken yaşlılık emarelerine rastlamazsınız.

Genç kızlarımız günlük kullanım için sadece rimel ve dudak parlatıcısı kullanabilir. Hem aileden tepki çekmemiş hem de sadeliğini korumuş olur. Cildin bu en güzel çağında zaten makyaja da çok gerek yoktur.

Özel bir gece, mezuniyet töreni veya bir düğüne katılmak için makyaj önerileri istiyorsanız, kullanacağınız makyaj malzemeleri dördü geçmemeli kuralını uygulayabilirsiniz. Göz kalemi, rimel, allık ve dudak parlatıcısı ile mükemmel bir genç kız abiye makyajı yapabilirsiniz. Hatta farklı bir görünüm istiyorsanız, abartmamak koşuluyla kedi gözü makyajı bile deneyebilirsiniz. Bunun için Kedi Gözü Makyajı Nasıl Yapılır konumuzdan destek alabilirsiniz.

Galerimizde genç kızlar için makyaj örneklerini paylaştık. Günlük kullanımda ve abiye kıyafetlerinizle uyum sağlayacak bu makyaj örnekleri sizi gecenin veya günün en şık genç kızı haline getirecek.


1 / 23

Görüntülenme: 40.591

01 Ağustos 2013 tarihinde, Makyaj, Galerim kategorisi altında, nurcinyalcin tarafından yayınlandı.

Etiketler: , , , ,

Nurçin Yalçın

Yazıyor...
Moda ile kafayı bozmuş şahsiyet
TOPLAM 1 YORUM YAPILMIŞ
TUĞBA YARICI:
26 Eylül 2013, 10:48

SAÇMALAMIŞSINIZ

YORUM YAPIN
Ad soyad
E-mail
Web adresi
Follow Me on Pinterest
BURÇ YORUMLARI
Son Konular
Soru Cevap
Dantel
Galeri
Örgü
İletişim
Yer Sağlayıcı
Gizlilik Bildirimi
Harita
Alexa
DMCA.com


Copyright © 2008 - 2017 Bakimliyiz.com

Kaynaklar