Bakımlıyız > Güzellik>Göz Çevresi Bakım Kremleri Hakkında Bilgi

Bu yazımızda sizlere göz çevrenize iyi gelen kremler hakkında bilgi vericez. Bu sayede krem alırken karasız kalmaktan kurtulacaksınız.

Estee Lauder Advanced Night Repair / Geliştirilmiş Göz İçin Onarıcı İyileştirici Kompleks
Estee Lauder’in cilt bakımı ürünleri benim favorim. Biraz pahalıya kaçsa da özellikle gece serumunu ve göz kremini çok beğeniyorum. Hemen fark edilen, gözle görülür değişiklik istiyorsanız bu kompleks tam size göre. Göz çevresiyle ilgili şikayette bulunduğumuz her problemi hedef alıyor. Gelecekte oluşabilecek zararların yanı sıra, henüz oluşmamış zararlar için de önceden önlem alıyor, göz çevresini besliyor. İsmine bakmayın, sadece gece değil, gündüz de kullanılabiliyor. Serum-jel kıvamında, kokusu da güzel…
114 TL.

Göz Çevresi Bakım Kremleri

Clinique All About Eyes Rich / Gözler Hakkında Her Şey (Zengin Formül)
All about eyes, en çok tavsiye edilen göz çevresi bakım kremlerinden biri. Gözler hakkındaki her soruna, her probleme iyi geliyor. Normal versiyonundan ziyade zengin formüllü olanın göz çevresini daha iyi nemlendirdiğini düşünüyorum. Zengin olmasına göre kıvamı hiç yağlı değil. Sürdükten sonra sanki göz etrafında bir rahatlama oluyor. Hani yüzünüz yıkadıktan sonra gerginleşmiş cildinize nemlendirici sürersiniz ya… Öyle bir his yaratıyor.
15 ml. 74 TL.

Dermalogica Multivitamin Power Firm / Multivitaminli Güçlü Sıkılaştırıcı

Buyurun size 2si 1arada ürünlerden bir tane. Multivitamin Power Firm özellikle kırışıklıkları düzleştirici özelliğiyle benim gönlümü çeldi. Ve sadece göz çevresi için değil, dudak çevresindeki ince çizgiler için de faydalı bir ürün. İçeriğindeki koruyucu organik silikonlar ve cildi yenileyen antioksidan vitaminler göz ve dudak çevresindeki görünür çizgilerle mücadele ediyor. Bu özelliği ürünü özel,kle makyaj öncesi kullanım için ideal yapıyor. Kalın ve yoğun kıvamı cilt tarafından hemen emiliyor ve geriye pürüzsüz bir alan kalıyor.
15 ml. 165 TL.

The Body Shop Vitamin C Eye Reviver / C vitamini göz canlandırıcısı
‘İyi bir sırdaş’ olduğu söyleniyor. Çünkü uykusuzluk durumunuzu, yoğun gece hayatınızı ve iş temponuzu sadece sırdaşınız biliyor… Vitamin C Eye Reviver, taze sıkılmış bir bardak portakal suyunun içerdiği saf C vitaminini göz çevrenize muhteşem bir jel-krem kıvamında sunuyor. Tüm cilt tipleri için uygun olan ürün hem fiyatıyla da cebimizin dostu! Göz çevrenizi canlandırmak, aydınlatmak ve pürüzsüzleştirmek istiyorsanız çareyi onda arayın…
15 ml. 35.90 TL.

New Peptin Advanced Eye Cream / Geliştirilmiş Göz Kremi
Gün içinde de tazeleyebileceğiniz bir göz çevresi bakım ürünü arıyorsanız New Peptin Advanced Eye Cream tam size göre. Bu kremi günde 2-3 kez uygulayabiliyorsunuz. Yani sabah, akşam ve eğer isterseniz gün ortasında. Mesela makyaj tazelerken veya gözlerinizin altında kurulup, gerginlik hissettiğiniz zaman. Sadece 24 saat içersinde 3 kereden fazla uygulamamaya özen gösterin. 35 ml.’lik olması gerçekten de bonkör davranabilmenizi sağlıyor. Göz kremleri söz konusu olduğunda pek alışık olmadığımız bir durum bu. Belirgin sonuçlar için 6-8 haftalık bir kullanım süresi öneriliyor. İnce çizgiler, derin kırışıklıklar ve özellikle şişkinlikler için uygun bir ürün.
35 ml. 86 TL.

Korres Yellow Hibiscus Eye Serum Against Puffiness and Dark circles / Şişiklikler ve koyu halkalar için sarı amber göz çevresi serumu
Korres ürünlerini doğal içerikleri ve uygun fiyatları nedeniyle beğenerek kullanıyoruz. Yellow Hibiscus Eye Serum da bizi hayal kırıklığına uğratmıyor. Yorgun gözleri anında rahatlatan ürün göz çevresine hem yüzeysel hem de entegral sıkılık kazandırıyor. Cilt kağıt gibi pürüzsüz oluyor ve gerginleşiyor. Üründen küçük bir miktar her iki gözün çevresi için yeterli olacaktır. Göz makyajıyla da rahatlıkla kullanılabiliyor; yani sabah ilk iş bu serumu kullanıyoruz!
20 ml.
Görüntülenme: 6.656

YORUM YAPILMAMIŞ, ÖYLEYSE SİZ YORUMLAYIN
YORUM YAPIN
Ad soyad
E-mail
Web adresi
Follow Me on Pinterest
BURÇ YORUMLARI
Son Konular
Soru Cevap
Dantel
Galeri
Örgü
İletişim
Yer Sağlayıcı
Gizlilik Bildirimi
Harita
Alexa
DMCA.com


Copyright © 2008 - 2017 Bakimliyiz.com

Kaynaklar