Bakımlıyız > Galerim>Moda Galeri>Güpürlü elbise modelleri 2013

Güpürlü abiye elbiseler

2013 Güpürlü Elbise Modelleri

Geleneksel tarzda elbiselerden hoşlanan bayanlar, elbiselerinde muhakkak güpür veya dantel detayı bulundurmaya özen gösterir. Özellikle abiye elbiselerde kadınlar güpürlü modelleri tercih ediyor. Güpürlü abiye elbiseler kadınları daha şık ve feminen gösteriyor. 2013 yılında da güpürlü elbise modellerinin moda olduğu görülüyor. Dantel ve güpürün gelenekselliği kadınların bu yıl da vazgeçilmezleri arasında.

Uzun abiye elbiseler, abiye kısa elbise modelleri, abiye nişan kıyafetleri, balık etek elbiseler, mezuniyet elbiseleri, Helen modeli abiye, ipek elbise modelleri, maxi elbiseler, mini kıyafetler, yandan yırtmaçlı elbise modelleri, tek omuz elbiseler, kolu tüllü elbiseler şifon abiyeler, saten abiyeler, balık model elbiseler ve daha birçok kıyafet modelinde kullanabileceğiniz güpür detayları elbiseyi de daha şık bir forma sokuyor.

Kombinlediğinizde daha sade tamamlayıcılar seçmeniz gereken güpürlü elbiselere, bu yılın moda renkleri fuşya, turkuaz, açık yeşil gibi renkler ile detaylandırabilirsiniz. Fuşya güpürlü elbisenizin yanına siyah şık bir çanta alıp, bantlı siyah sandaletler tercih edebilirsiniz. Ayrıca bu yıl güpürlü nişanlık moda. Nişanlanma arifesindeyseniz, güpürlü modellere de bir göz gezdirmenizi tavsiye ederiz.

Sizin için galerimizde 2013 yılının en moda güpürlü elbise modellerini seçtik. Kıyafetlerinizi çok sade buluyorsanız, sizin için seçtiğimiz güpürlü modellere bir göz atmanızı şiddetle tavsiye ederiz.1 / 25

Görüntülenme: 66.521

01 Nisan 2013 tarihinde, Moda Galeri, Galerim kategorisi altında, nurcinyalcin tarafından yayınlandı.

Etiketler: , , , , , ,

Nurçin Yalçın

Yazıyor...
Moda ile kafayı bozmuş şahsiyet
YORUM YAPILMAMIŞ, ÖYLEYSE SİZ YORUMLAYIN
YORUM YAPIN
Ad soyad
E-mail
Web adresi
Follow Me on Pinterest
BURÇ YORUMLARI
Son Konular
Soru Cevap
Dantel
Galeri
Örgü
İletişim
Yer Sağlayıcı
Gizlilik Bildirimi
Harita
Alexa
DMCA.com


Copyright © 2008 - 2017 Bakimliyiz.com

Kaynaklar