Bakımlıyız > Galerim>Markalar ve Koleksiyonlar>H&M Bikini Modelleri 2013

H&M 2013 Bikini Kataloğu Fiyatı 58,95 TL

H&M 2013 Bikini Kataloğu Fiyatı 58,95 TL

H&M Bikini Modelleri 2013

Yaz yaklaşırken hepimiz hayaller kuruyoruz. Çoğu da tatil yapmak ile ilgili. Yazın gideceğimiz tatil mekanının hayallerini kurarken, bir taraftan fazlalıklarımızın kabusu ile uğraşmak zorunda kalıyoruz. Fazlalıkları da hallettik mi gelsin yeni bikiniler. Bu hayalleri duyan markalar şimdiden mayo koleksiyonlarını paylaşmaya başladı. Bu markalardan biri de H&M. Kadının her anına eşlik eden H&M yazın da kadınları yalnız bırakmıyor. H&M 2013 mayo kataloğunda yer alan mayo ve bikini modellerini sizler için inceledik ve galerimizde en güzel mayo ve bikini modellerini paylaştık.

H&M 2013 Yaz mayo koleksiyonunda yer alan modeller, mayodan ziyade bikini üzerine. Rengarenk bikinileri alıcısına sunan marka, bikini modelleri ile de dikkat çekiyor. Bu yılın modası metal işlemeleri bikini ve mayolarında da kullanan marka, uygun fiyatları ile de dikkat çekiyor. Yedek bikinilerinizin olmasını istiyorsanız tatile çıkmadan önce H&M’e uğramayı unutmayın. H&M plaj kataloğunda ayrıca bando bikiniden, üçgen bikiniye, plaj elbiselerinden plaj şortuna, straples bikiniden mayolara birçok parça yer alıyor. H&M mağazalarında bikiniler, bikini altı modelleri, bikini üstü modelleri olmak üzere iki farklı şekilde satışa sunuluyor.

H&M 2013 İlkbahar Yaz bikini ve mayo kataloğunda yer alan, H&M bikini ve mayo modellerinin fiyatı ise 18,95 TL ile 78,95 TL arasında değişiyor.

Galerimizde, 2013 yılının en şık H&M bikini ve mayo modellerini seçtik. H&M 2013 İlkbahar Yaz bikini ve mayo koleksiyonuna ait modelleri, H&M mağazalarından satın alabilirsiniz. Alışverişe çıkmadan önce galerimize göz atmayı ihmal etmeyin.1 / 40

Görüntülenme: 28.620

10 Mayıs 2013 tarihinde, Markalar ve Koleksiyonlar, Galerim kategorisi altında, nurcinyalcin tarafından yayınlandı.

Etiketler: , , , , ,

Nurçin Yalçın

Yazıyor...
Moda ile kafayı bozmuş şahsiyet
YORUM YAPILMAMIŞ, ÖYLEYSE SİZ YORUMLAYIN
YORUM YAPIN
Ad soyad
E-mail
Web adresi
Follow Me on Pinterest
BURÇ YORUMLARI
Son Konular
Soru Cevap
Dantel
Galeri
Örgü
İletişim
Yer Sağlayıcı
Gizlilik Bildirimi
Harita
Alexa
DMCA.com


Copyright © 2008 - 2017 Bakimliyiz.com

Kaynaklar