Bakımlıyız > Galerim>Markalar ve Koleksiyonlar>İnci Babet Modelleri 2013

İnci 2013 Babet Kataloğu Fiyatı 79,90 TL

İnci 2013 Babet Kataloğu Fiyatı 79,90 TL

2013 İnci Babet Modelleri

İş hayatında çıplak ayaklı kontes lakabım babetleri keşfetmem ile son buldu. İtiraf ediyorum ben de topuklu ayakkabıyı çok seven ama giyemeyen kadınlardan biriyim. Bu kadar çok sevmeme rağmen kullanamıyor olmam da iş hayatında beni zora sokuyordu. Şık ve iş hayatına uygun giyinip spor ayakkabı ile işe gitmek pek de mümkün olmadığı için işyerinde sürekli çaktırmadan ayakkabılarımı çıkarıyordum. Bu sebepli, durumu fark edenler, adımı çıplak ayaklı kontese çıkarmıştı. Sonra babet giymeyi keşfettim ve olur olmadık yerlerde ayakkabılarımı çıkarmaktan vaz geçmiş oldum. Bu hikayeden de anlayacağınız gibi babetler biz kadınların 1 numaralı kurtarıcısı. Bu yazımda sizin için İnci 2013 İlkbahar Yaz babet modellerinin detaylarını işleyeceğim ve galerimizde İnci 2013 İlkbahar Yaz babet kataloğunu paylaşacağım.

İnci 2013 İlkbahar Yaz babet koleksiyonunda, desenler dikkat çekiyor. Bu yıl her kıyafetde moda olan desenli modeller, babetlere de yansımış durumda. İnci desenli babet modelleri pastel renkli seçenekleri ile de dikkat çekiyor. hem şık hem de kalite vaat eden İnci babet modelleri, fiyonklu ve bantlı seçenekleri ile de dikkat çekiyor.

İnci 2013 İlkbahar Yaz babet kataloğunda yer alan modellerin fiyatı 29,90 TL ile 248,90 TL arası değişiyor.

Galerimizde, 2013 yılının en şık İnci Deri babet modellerini seçtik. İnci 2013 babet koleksiyonuna ait modelleri, İnci mağazalarından ve İnci online satış mağazasından satın alabilirsiniz. Alışverişe çıkmadan önce galerimize göz atmayı ihmal etmeyin.1 / 25

Görüntülenme: 1

09 Nisan 2013 tarihinde, Markalar ve Koleksiyonlar, Galerim kategorisi altında, nurcinyalcin tarafından yayınlandı.

Etiketler: , , , ,

Nurçin Yalçın

Yazıyor...
Moda ile kafayı bozmuş şahsiyet
YORUM YAPILMAMIŞ, ÖYLEYSE SİZ YORUMLAYIN
YORUM YAPIN
Ad soyad
E-mail
Web adresi
Follow Me on Pinterest
BURÇ YORUMLARI
Son Konular
Soru Cevap
Dantel
Galeri
Örgü
İletişim
Yer Sağlayıcı
Gizlilik Bildirimi
Harita
Alexa
DMCA.com


Copyright © 2008 - 2017 Bakimliyiz.com

Kaynaklar