Bakımlıyız > Galerim>Markalar ve Koleksiyonlar>İnci Erkek Ayakkabı Modelleri 2013

İnci 2013 Erkek Ayakkabı Koleksiyonu Fiyatı 328.5TL

İnci 2013 Erkek Ayakkabı Koleksiyonu Fiyatı 328.5TL

İnci Erkek Ayakkabı Modelleri 2013

Erkekler için de kadınlar kadar tutku haline gelmiştir ayakkabı olgusu. Onlar da ayakkabılarına çok dikkat eder ve önem verir. Her kıyafeti ile uyum sağlayabilecek ayakkabılar almak isterler. Hem eşofman hem de kot pantolonla giyebilecekleri spor ayakkabıları tercih ederler. Özetle erkekler, kadınlar kadar değer verirler ayakkabılarına. Biz de bunu baz alarak ayakkabı almak isteyen erkeklere ve eşine, oğluna ayakkabı almak isteyen bayanlara fazlaca seçenek sunan İnci 2013 erkek ayakkabı modellerini galerimizde paylaştık.

İnci 2013 erkek ayakkabı koleksiyonunda da görüldüğü gibi bu yıl erkekler çok renkli olacak. Sarıdan yeşile, maviden kırmızıya birçok pastel renkli ayakkabılar İnci erkek ayakkabısı modellerinde yerini almış. Aynı zamanda İnci 2013 yaz erkek ayakkabı kataloğunda nubuk, süet ve deri ağırlıklı olarak kullanılmış. George Hogg, Corcik veya kolej ayakkabısı diye adlandırılan ayakkabılara da İnci koleksiyonunda ağırlıklı yer vermiş.

Erkeklerin çalışma hayatında rahatlıkla kullanabilecekleri şık deri modellerin de yer aldığı İnci erkek ayakkabısı modellerinde, renk olarak da iş ayakkabılarında kahverengi ve siyahın hakimiyetini görüyoruz.

Spor ayakkabılarında İnci bu yıl pastel renklere dikkat çekmiş. İnci erkek spor ayakkabısı modellerinde çizgili modellerin yanı sıra parlak erkek spor ayakkabısı modelleri de dikkat çekiyor.

İnci 2013 İlkbahar Yaz erkek ayakkabı kataloğunda yer alan modellerin fiyatı ise 454,90 TL ile 169,90 TL arasında değişiyor.

Galerimizde, 2013 yılının en şık İnci Deri erkek ayakkabı modellerini seçtik. İnci 2013 erkek ayakkabı koleksiyonuna ait modelleri, İnci mağazalarından ve İnci online satış mağazasından satın alabilirsiniz. Alışverişe çıkmadan önce galerimize göz atmayı ihmal etmeyin.1 / 31

Görüntülenme: 29.754

Nurçin Yalçın

Yazıyor...
Moda ile kafayı bozmuş şahsiyet
YORUM YAPILMAMIŞ, ÖYLEYSE SİZ YORUMLAYIN
YORUM YAPIN
Ad soyad
E-mail
Web adresi
Follow Me on Pinterest
BURÇ YORUMLARI
Son Konular
Soru Cevap
Dantel
Galeri
Örgü
İletişim
Yer Sağlayıcı
Gizlilik Bildirimi
Harita
Alexa
DMCA.com


Copyright © 2008 - 2017 Bakimliyiz.com

Kaynaklar