Bakımlıyız > Galerim>Markalar ve Koleksiyonlar>İnci Gelin Ayakkabısı Modelleri 2013

İnci 2013 Gelin Ayakkabısı Modelleri

İnci 2013 Gelin Ayakkabısı Modelleri

İnci Gelin Ayakkabısı Modelleri 2013

Kadınlar düğünleri olan bu en özel gününde kusursuz bir şıklığa sahip olmak ister. Bu sebepli gelinlik hazırlıkları bile aylar öncesinden başlar. Gelinin o gün üstünde olacak iç çamaşırından çorabına kadar her parça ince ince düşünülür. Ayakkabı da bunlardan biridir. Hem tüm gece üstünde durabileceği kadar rahat hem de göz alıcı gelin ayakkabısı seçmek de ayrı bir zahmet konusudur.

Babetten tutun da spor ayakkabısına kadar her formu düşünülmüştür gelin ayakkabılarının. Bu konuda bir koleksiyon çıkaran markalardan biri de İnci. İnci 2013 gelin ayakkabısı koleksiyonunu sizin için işledik ve İnci gelin ayakkabısı kataloğuna ait en güzel gelin ayakkabılarını sizin için galerimizde paylaştık.

İnci 2013 gelin ayakkabısı modellerinde dantele ağırlık vermiş. Tamamı beyaz renkli ayakkabılardan oluşan koleksiyonda, rahatlık arayan gelinler için beyaz babet modelleri ve beyaz spor ayakkabı modelleri de bulunmakta. Topuklu gelin ayakkabılarına da önem veren marka, platform topuklu gelin ayakkabıları, dolgu topuklu gelin ayakkabıları, sivri burunlu topuklu gelin ayakkabıları ve bootie gelin ayakkabıları da koleksiyonda yerini almış. Beyazın ihtişamının dantelli buluştuğu modelleri, bayanlar çok beğenecek.

İnci 2013 İlkbahar Yaz gelin ayakkabısı kataloğunda yer alan modellerin fiyatı ise 129,90 TL ile 399,90 TL arasında değişiyor.

Galerimizde, 2013 yılının en şık İnci Deri gelin ayakkabı modellerini seçtik. İnci 2013 gelin ayakkabısı koleksiyonuna ait modelleri, İnci mağazalarından ve İnci online satış mağazasından satın alabilirsiniz. Alışverişe çıkmadan önce galerimize göz atmayı ihmal etmeyin.1 / 16

Görüntülenme: 15.266

Nurçin Yalçın

Yazıyor...
Moda ile kafayı bozmuş şahsiyet
YORUM YAPILMAMIŞ, ÖYLEYSE SİZ YORUMLAYIN
YORUM YAPIN
Ad soyad
E-mail
Web adresi
Follow Me on Pinterest
BURÇ YORUMLARI
Son Konular
Soru Cevap
Dantel
Galeri
Örgü
İletişim
Yer Sağlayıcı
Gizlilik Bildirimi
Harita
Alexa
DMCA.com


Copyright © 2008 - 2017 Bakimliyiz.com

Kaynaklar