Bakımlıyız > Galerim>Jennifer Aniston Abiye Giyim Tarzı

Jennifer Aniston Abiye Elbise Modelleri

Jennifer Aniston Abiye Elbise Modelleri

Jennifer Aniston Abiye Elbise Modelleri

Gerek Friends dizisindeki rolü gerekse Brad Pitt ile olan evliliği ile tanıdığımız güzel oyuncu Jennifer Aniston, tarzı ile de dikkat çeken ünlü isimlerden. Ünlülerin giyim stillerini yazdığımız köşemizde bugün Jennifer Aniston’ın özel davetlerde tercih ettiği abiye kıyafetleri işleyeceğiz.

Jennifer Aniston abiye elbise olarak bacaklarına olan güvenini gösteriyor ve mini elbiseleri daha çok kullanıyor. Mini elbiselerinde pul ve payet işlemelerine özen gösteriyor. Genelde straples elbise tecih eden ünlü göğüs dekoltesini de unutmuyor. Her daim salık saçları ile karşımıza çıkan Jennifer Aniston, gece elbiselerini de saçlarına uygun stilde kombinliyor. Saçlarını açık bırakmayı sevdiği için derin göğüs dekoltesi vermeyi de ihmal etmiyor. Jennifer Aniston uzun gece elbiselerinde şifon kumaş ve düz renkler tercih ediyor. Danteller ve işlemeler kıyafetlerinde muhakkak yerini alıyor. Ton olarak uçuk renkleri tercih etse de sarı saçları ile tezat bir şıklık oluşturan siyah elbise modelleri de vazgeçilmezlerinden.

Jennifer Aniston abiye giyim tarzında genellikle Valentino, Tom Ford, Dolce & Gabbana, Versace, Kaufman Franco, Balenciaga, Vivienne Westwood, Nina Ricci, Dolce and Gabbana, Lanvin, Christian Lacroix, Prada, Rochas, Chanel ve Christian Dior gibi ünlü markaları tercih ediyor.

Galerimizde sizin için Jennifer Aniston abiye giyim stilini yansıtan, özel davetlerde tercih ettiği abiye kıyafet modellerini paylaştık. İyi seyirler dileriz.1 / 40

Görüntülenme: 1

Nurçin Yalçın

Yazıyor...
Moda ile kafayı bozmuş şahsiyet
TOPLAM 1 YORUM YAPILMIŞ
Anonim:
15 Aralık 2014, 17:04

sevgili suri mi?

YORUM YAPIN
Ad soyad
E-mail
Web adresi
Follow Me on Pinterest
BURÇ YORUMLARI
Son Konular
Soru Cevap
Dantel
Galeri
Örgü
İletişim
Yer Sağlayıcı
Gizlilik Bildirimi
Harita
Alexa
DMCA.com


Copyright © 2008 - 2017 Bakimliyiz.com

Kaynaklar