Bakımlıyız > Galerim>Moda Galeri>Kabarık Nişan Kıyafetleri

En şık abiye modelleri 2013

Kabarık Etekli Nişan Kıyafetleri

Nişanlanmak güzel bir birlikteliğin ilk adımı olsa da yapılması gerekenler listesi, bazen bu süreçleri kabusa çevirebilir. Nişana yakın bir tarih var ve hala elbisenizi de seçemediyseniz, panik yapmanız çok doğaldır. Bakimliyiz.com olarak bu kabusu yaşamanıza gönlümüz el vermiyor. Bu yüzden sizin için, 2013 yılının en güzel nişan kıyafetlerini seçtik.

Hayatınız boyunca ihtişamı sevdiyseniz, ihtişamlı bir nişan istemeniz çok normal. Bunun için de size tavsiyemiz kabarık nişan kıyafetleri seçmeniz. Kabarık nişan abiye modelleri tam da ihtişamı seven kadınlar için bizce birebir. Şifon elbise modelleri, kuyruklu balık model elbiseler, tüllü elbise modelleri, fırfırlı elbise modelleri, prenses elbise modelleri sizin için ideal kabarıklığı oluşturabilir. Kabarık elbiseleri de straples modellerden seçerseniz, kabarıklığa daha çok dikkat çekmiş olursunuz. Nişanlınız yanınızda dururken sorun yaşasa da eminiz ki sizin bu özel zevkinizden ötürü ses çıkarmayacaktır.

Kabarık elbise modelleri yapısı itibariyle, çok dikkat çekici olduğu için, fazla detay içermesi rüküşlüğü beraberinde getirebilir. Yani elbiseniz kabarık ise, elbisenin üst kısmını daha sade tutmaya çalışın. Dantel, güpür, taş, pul ve payet gibi detaylar işin içine girerse, maalesef şık olacağınıza rüküş duruma düşmüş olursunuz. Yalnız bu konuda yanlış anlaşılmamak adına detaylandırmak istiyorum Taşlı nişan tuvaletleri kabarık olabilir, ancak elbisenin hem taş hem güpür barındırması, sizin yanlış bir seçim yaptığınızı gösterir. Bunun gibi detaylara dikkat ederseniz çok şık nişanlık seçmiş ve kabarıklılığı konusunda da sıkıntı yaşamamış olursunuz. Sizin için seçtiğimiz çok şık nişan kıyafetleri ünlü markaların koleksiyonlarında yer alıyor. Alışverişe çıkmadan önce galerimize uğrayıp, 2013 yılının en moda kabarık nişan kıyafetleri modellerini görmenizi şiddetle tavsiye ederiz.

Ayrıca daha farklı nişan kıyafetleri arıyorsanız 2013 Nişanlık Modelleri başlığına bakabilirsiniz.1 / 24

Görüntülenme: 25.780

Nurçin Yalçın

Yazıyor...
Moda ile kafayı bozmuş şahsiyet
TOPLAM 2 YORUM YAPILMIŞ
zeynep tokkal:
11 Mart 2013, 16:51

bence fazla güzel değiller fazla abartılmış

ceyda ateş:
11 Nisan 2017, 16:49

vallahi güzel kıyafetler ben de nişanda giyeceğim.Size çok yakışmış bence…

YORUM YAPIN
Ad soyad
E-mail
Web adresi
Follow Me on Pinterest
BURÇ YORUMLARI
Son Konular
Soru Cevap
Dantel
Galeri
Örgü
İletişim
Yer Sağlayıcı
Gizlilik Bildirimi
Harita
Alexa
DMCA.com


Copyright © 2008 - 2017 Bakimliyiz.com

Kaynaklar