Bakımlıyız > Galerim>Moda Galeri>Kapalı Mezuniyet Kıyafetleri 2013

2012 Kapalı Mezuniyet Balo Kıyafetleri – 2013 Tesettür Abiye Elbise Modelleri

Mezuniyet kıyafeti seçiminin kapalı genç kızlarımız için de bir sorun olduğunu bilerek, onları da düşünüp galerimizde, 2013 yılının moda abiye tesettür kıyafetlerinden bir seçme hazırladık.

2013 yılında şifonun modası eşarplara da uğrayacak. Fular ve eşarplarda özellikle şifonu tercih edebilirsiniz. Mezuniyet elbisenize seçeneğiniz eşarbın kıyafetin bir ton açığı gibi uyumlu renklerde olmasına özen gösterin. Eşarbın kıyafete nazaran daha açık bir renk olması bu yılın tesettür trendlerinden. Renk seçimine gelince, kıyafette özellikle nefti, bordo ve siyah gibi koyu tonlar kullanılmış. Koyu tonları bu yılın tesettür modasını oluşturuyor. Özellikle yüksek bel kullanılan işlemeli kemerler dikkat çekiyor. Kemer tercihinizi göz alıcı olması açısından lame gibi parlak tercih edebilir ve bu şekilde koyu bir kıyafeti hareketlendirebilirsiniz. Bu kemerleri ince belin ortaya çıkarılması açısından da tavsiye ederiz.

Eşarplarda bu yıl desenler çok tercih edilmemiş. Bu sebepli düz ve elbisenizden açık bir tonda kullanmanızı tavsiye ederiz. Ayakkabılara gelince; ayakkabılar bu yıl sivri topuğa dönüyor. Sivri topuk modelleri rahatlıkla kıyafetinize uydurabilirsiniz. Modası geçmeyen bir ürün de platform topuklar. Tercih edeceğiniz eğer bir platform topuksa kıyafetinize uyumlu rahatlıkla pastel tonları kullanabilirsiniz. Daha çok detay için “Mezuniyet Balosu Ayakkabı Modelleri 2013” konumuza bakabilirsiniz.

Özetle bu yıl daha koyu renkler ve kemer detayları ile süslenen elbiseler moda. Kapalı genç kızlarımızın, mezuniyet alışverişinden önce Kapalı Mezuniyet Kıyafetleri 2013 galerimizi mutlaka incelemelerini tavsiye ederiz.1 / 76

Görüntülenme: 66.143

03 Şubat 2013 tarihinde, Moda Galeri, Galerim kategorisi altında, nurcinyalcin tarafından yayınlandı.

Etiketler: , , , ,

Nurçin Yalçın

Yazıyor...
Moda ile kafayı bozmuş şahsiyet
YORUM YAPILMAMIŞ, ÖYLEYSE SİZ YORUMLAYIN
YORUM YAPIN
Ad soyad
E-mail
Web adresi
Follow Me on Pinterest
BURÇ YORUMLARI
Son Konular
Soru Cevap
Dantel
Galeri
Örgü
İletişim
Yer Sağlayıcı
Gizlilik Bildirimi
Harita
Alexa
DMCA.com


Copyright © 2008 - 2017 Bakimliyiz.com

Kaynaklar