Bakımlıyız > Galerim>Moda Galeri>Kapalı Mezuniyet Kıyafetleri 2015

2015 Kapalı Balo Kıyafetleri

2015 Kapalı Balo Kıyafetleri

Kapalı Mezuniyet Kıyafetleri 2015

Mezuniyet töreni yaklaşırken en şık elbise seçme yarışı da başlamış durumda. Tüm geç kızlarımız gecenin en güzel en şık kızı olmak için şimdiden araştırma yapmaya başladı. Mezuniyet elbiseleri nereden alınır gibi en basit soru ile yola çıkan kızlarımız, şimdiden tüm markaların abiye koleksiyonlarını ezberlemiş durumda.

Daha mutaassıp olmayı tercih eden genç kızlarımız için de abiye elbise üreten markalar, kapalı mezuniyet elbisesi seçenekleri sunabiliyor. Uzun mezuniyet elbiseleri, kolu uzun mezuniyet elbiseleri, dekoltesi bulunmayan mezuniyet elbiseleri gibi pek çok seçenek mevcut. Aynı zamanda dekolteyi dantelle kapatmak da bu yıl moda unsurlardan biri. Dantel kollar ve dantelle göğüs dekoltesi kapatan elbiseler ile mezuniyet gecesinin en şık kızı olmak gayet mümkün. Uzun etekler ve az göğüs dekoltesi de sizi çok şık gösterecektir.

Bu yılın kapalı mezuniyet elbiselerinde yine en moda renkler yer alıyor. Pudra ve siyah renginin hakim olduğu kıyafetlerde özellikle, pul payet ve sim işleme detayları dikkat çekiyor. Galerimizde sizin için bu yılın en şık kapalı mezuniyet elbisesi modellerini seçtik. Alışverişe çıkmadan galerimize uğramayı ihmal etmeyin.
Görüntülenme: 11.984

17 Mayıs 2015 tarihinde, Moda Galeri, Galerim kategorisi altında, nurcinyalcin tarafından yayınlandı.

Etiketler: , , ,

Nurçin Yalçın

Yazıyor...
Moda ile kafayı bozmuş şahsiyet
YORUM YAPILMAMIŞ, ÖYLEYSE SİZ YORUMLAYIN
YORUM YAPIN
Ad soyad
E-mail
Web adresi
Follow Me on Pinterest
BURÇ YORUMLARI
Son Konular
Soru Cevap
Dantel
Galeri
Örgü
İletişim
Yer Sağlayıcı
Gizlilik Bildirimi
Harita
Alexa
DMCA.com


Copyright © 2008 - 2017 Bakimliyiz.com

Kaynaklar