Bakımlıyız > Galerim>Kate Hudson Abiye Giyim Tarzı

Kate Hudson Giyim Tarzı

Kate Hudson Giyim Tarzı

Kate Hudson Abiye Giyim Tarzı

Ünlülerin giyim tarzları çok konuşulur. Özellikle sevdiğimiz, giyim stilini beğendiğimiz ünlü için “Kırmızı halıda ne giydi” sorusunu sorar, hemen araştırmalarımıza başlarız. Giyim tarzı ile kitleleri kendine hayran bırakan ünlü isimlerden biri de Kate Hudson. Bugün ünlü stilleri konumuzda Kate Hudson’ın abiye kıyafetlerini inceleyeceğiz.

Kate Hudson, özel gecelerde, kırmızı halıda uzun abiye elbiseler giymeyi seven ünlülerden. Derin göğüs dekoltesi, bacak dekoltesi vazgeçilmezleri arasında. Elbiselerinde pul ve payet işlemelerine sıkça yer veriyor. Bu güzel ünlü her rengi kendine yakıştırmasını çok iyi biliyor. Pastel renkleri tercih etse de bazen koyu renkleri de layıkıyla üstünde taşıyor. Straples elbiselerden de vazgeçemeyen ünlü, özellikle gün içi davetlerinde kısa abiye elbiseleri tercih ediyor. Taşlı pullu detaylarla elbiselerine ayrı bir hava katan Kate Hudson, giydiği her elbiseyi üzerine yakıştırmayı iyi bilen ünlülerden.

Kate Hudson abiye giyim tarzında genellikle Emilio Pucci, Ann Taylor, Stella McCartney, Alexander McQueen, Prabal Gurung, Versace, Jenny Packham, Stella McCartney, Gucci, Dolce and Gabbana, Lanvin, Louis Vuitton ve Marchesa markalarını tercih ediyor.

Galerimizde sizin için Kate Hudson abiye giyim stilini yansıtan, özel davetlerde tercih ettiği abiye kıyafet modellerini paylaştık. İyi seyirler dileriz.1 / 30

Görüntülenme: 18.273

21 Temmuz 2013 tarihinde, Galerim, Ünlü Stilleri kategorisi altında, nurcinyalcin tarafından yayınlandı.

Etiketler: , , , , ,

Nurçin Yalçın

Yazıyor...
Moda ile kafayı bozmuş şahsiyet
YORUM YAPILMAMIŞ, ÖYLEYSE SİZ YORUMLAYIN
YORUM YAPIN
Ad soyad
E-mail
Web adresi
Follow Me on Pinterest
BURÇ YORUMLARI
Son Konular
Soru Cevap
Dantel
Galeri
Örgü
İletişim
Yer Sağlayıcı
Gizlilik Bildirimi
Harita
Alexa
DMCA.com


Copyright © 2008 - 2017 Bakimliyiz.com

Kaynaklar