Bakımlıyız > Galerim>Kate Moss Günlük Giyim Tarzı

Kate Moss Giyim Modelleri

Kate Moss Giyim Modelleri

Kate Moss Günlük Giyim Tarzı

Yılların aykırı mankeni Kate Moss, değişik güzelliği ve çekici elmacık kemikleri ile her zaman dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Kate Moss 39 yaşında olmasına rağmen birçok genç mankene taş çıkartacak bir fiziğe sahip. Kate Moss, güzelliği kadar giyim tarzı ile de çok konuşuluyor. Bugün ünlü stilleri başlığımızda Kate Moss’un günlük giyim tarzını işleyeceğiz.

Kate Moss’un vazgeçilmez renkleri siyah ve gri. Bu renklerde olan her kıyafeti günlük kullanımında tercih ediyor. Kendine has bir giyim tarzı yaratmış olan ünlü, pantolon tişört ceket ve pantolon kazak ceket kombinleri ile dikkat çekiyor. Blazer ceketler, boğazlı kazaklar ve skinny jeanler vazgeçilmezleri arasında. Marka olarak Prada’yı tercih eden Kate Moss, baskılı tişörtleri, trençkotları ve kürkleri de çok severek kullanıyor. Renk kombinlerinde siyah ve beyazın uyumunu sıklıkla kullanan güzel manken, günlük giyiminde rahatlıktan yana olanlardan.

Galerimizde sizin için Kate Moss günlük giyim stilini yansıtan, alışverişe giderken, sinemaya giderken veya gündüz bir davette giymeyi tercih ettiği günlük kıyafet modellerini paylaştık. İyi seyirler dileriz.1 / 36

Görüntülenme: 20.391

04 Ağustos 2013 tarihinde, Galerim, Ünlü Stilleri kategorisi altında, nurcinyalcin tarafından yayınlandı.

Etiketler: , , , , ,

Nurçin Yalçın

Yazıyor...
Moda ile kafayı bozmuş şahsiyet
YORUM YAPILMAMIŞ, ÖYLEYSE SİZ YORUMLAYIN
YORUM YAPIN
Ad soyad
E-mail
Web adresi
Follow Me on Pinterest
BURÇ YORUMLARI
Son Konular
Soru Cevap
Dantel
Galeri
Örgü
İletişim
Yer Sağlayıcı
Gizlilik Bildirimi
Harita
Alexa
DMCA.com


Copyright © 2008 - 2017 Bakimliyiz.com

Kaynaklar