Bakımlıyız > Video>Kendi başımıza yüzmeyi nasıl öğrenebiliriz?

İçerisinde bulunduğumuz yaz günlerinde kimi insanlar tatilde, kimisi tatile gitmek üzere, kimisi ise tatil hayali kuruyor. Tatil deyince akla ilk gelen şey serinlemek için denize girmek… Fakat hepimiz denize öylesine bir girip çıkmak yerine yüzmek isteriz. Yüzme bilmeyenler için yüzmeyi öğrenmek gerçekten büyük bir problemdir. Özel yüzme dersleri veren kurslardan yüzmeyi öğrenebileceğimiz gibi daha kolayına kaçıp kendi kendimize yüzmeyi öğrenmeye çalışırız. İşte bu video’ da kendi başımıza nasıl yüzmeyi öğrenebileceğimiz anlatılıyor…
Görüntülenme: 5.023

27 Temmuz 2009 tarihinde, Video, Kişisel Gelişim kategorisi altında, Editör tarafından yayınlandı.

Etiketler: , , , , ,

TOPLAM 3 YORUM YAPILMIŞ
Bost35:
04 Aralık 2009, 14:11

Yanlış bir video ve açıklama da yok sadece bize para verin diyor İnsanlar yüzmeyi kendi kendine öğrenemedide bu güne kadar nasıl yüzdüler ebebeyinler ile birlikte öğrenmelidir demesi daha mantıklı olur..

deniz:
15 Haziran 2010, 16:12

bn de sana katılıyorum ben yüzmeyi kendim öğrendim isteyen öğrenebilir o kendi kazancı için böyle birşey söylemiş çok saçma konuşmuş.

betüşş:
14 Temmuz 2011, 15:28

ben de kendi başıma yüzmek daha doğrusu yüzmeyi öğrenmek istiyorum…..bir de sizlere bir soru soracağımm arkadeşler siz denizde yüzebiliyor musunuz?

YORUM YAPIN
Ad soyad
E-mail
Web adresi
Follow Me on Pinterest
BURÇ YORUMLARI
Son Konular
Soru Cevap
Dantel
Galeri
Örgü
İletişim
Yer Sağlayıcı
Gizlilik Bildirimi
Harita
Alexa
DMCA.com


Copyright © 2008 - 2017 Bakimliyiz.com

Kaynaklar