Bakımlıyız > Galerim>Moda Galeri>Kilolular İçin Abiye Elbise Modelleri

Fiyonklu Siyah Kısa Büyük Beden Abiye Elbise Modeli

Kilolular İçin Abiye Elbise Modelleri

Kilolu olmak zor bir olaydır, ne giyineceğiniz konusunda büyük tereddütler yaşarsınız. Maalesef obezitenin gittikçe arttığı çağımızda, kilolu kişilerin sayısı da gün geçtikçe artmaktadır. Tabii ki fit görünmek her elbisenin hakkını vermek anlamına gelir. Ancak kilolu bayanların da giyim konusunda hayata küsmemeleri gerekir. Ufak detaylarla gayet şık görünebilecek kilolu kadınlar, kusurlarını da bu sayede rahatlıkla saklayabilirler. Bakimliyiz.com olarak kilolu bayanların özel günlerde nasıl giyinmeleri gerektiği konusunu irdeledik ve onlar için bu yazıyı hazırladık.

Abiye 2013 yılında desenli formlara bürünecek. Yani 2013 yılında bayanlar abiye kıyafetler seçerken desenli olmasına dikkat edecek. Kilolu bayanların da bu konuda dikkat etmesi gereken nokta, minimalist desenli kıyafetleri tercih etmeleri. Düz sade siyah elbise kilolu bayan için vazgeçilmezdir ancak bu sene renkli bir yıl ve buna uyum sağlaması da zor değildir. Misal basen ve kalça bölgesi sorunlu bayanlar pastel renkli bir elbiseyi düz inen bir kesim olarak rahatlıkla kullanabilir. Uzun abiyeler de kilolu bayanlar için düz kesim olarak gayet şık bir görünüm oluşturacaktır. Kadının fazlalığı göbeğinde ise, göğüs altından kemerli ve kuşaklı aşağı doğru bollaşan şifon elbiseler ideal bir seçim olacaktır. Eğer ki fazlalıklar kollarda ise straples tercih edilmemelidir, ya da straples üstüne şık bir bolero kullanılmalıdır.

Kilolu bayanlar için seçtiğimiz bu yılın en trend abiye elbise modellerine galerimizden erişebilirsiniz. Kilolu bayanlar özel günlerde ne giyeceğim stresi yaşamamalı ve galerimize bakarak bu dertten kolaylıkla kurtulmalı. İyi seyirler dileriz.

Ayrıca Büyük Beden Abiye Elbise Modelleri başlığında paylaştığımız kilolu bayanlar için elbise modellerine de bakmanızı tavsiye ederim.1 / 25

Görüntülenme: 115.253

Nurçin Yalçın

Yazıyor...
Moda ile kafayı bozmuş şahsiyet
TOPLAM 2 YORUM YAPILMIŞ
ebru söz:
18 Mayıs 2014, 16:34

satın alabiliyomuyuz elbiseyi

ebru söz:
18 Mayıs 2014, 16:43

yani gerçektende tebrik ediyorum sizi hepsi çok güzel ama benim istediğim 17. elbise acaba satın albiliyormuyuz sipariş etsek

YORUM YAPIN
Ad soyad
E-mail
Web adresi
Follow Me on Pinterest
BURÇ YORUMLARI
Son Konular
Soru Cevap
Dantel
Galeri
Örgü
İletişim
Yer Sağlayıcı
Gizlilik Bildirimi
Harita
Alexa
DMCA.com


Copyright © 2008 - 2017 Bakimliyiz.com

Kaynaklar