Bakımlıyız > Güzellik>Saç Bakımı>Kısa Okul Saçı Modelleri

2013 Kısa Okul Saçı Modelleri

2013 Kısa Okul Saçı Modelleri

Kısa Okul Saçı Modelleri 2013

Uzun saçımızı kestirmek zorunda kalmış olabilir veya kısa saçı seviyor olabiliriz. Ama şunu bilmemiz gerekir ki kısa saç özgürlüktür. Yani hazırlanma süremiz minimuma iner, tararken çok rahat ederiz, yazın sıcaklarında bizden mutlusu yoktur, iki dakikada şekil verip yetişmemiz gereken yere vaktinde yetişiriz ve daha birçok avantajlar… En önemlisi de kısa saç bizi modern ve bakımlı gösterir. Uzun saç her zaman bakım ister. Ama kısa saç uçarı kişiliğinizle bütünleşip, her daim şık olmanızı sağlar.

Bir de bunun okul tarafı vardır. Eğer saçımız kısa ise okulda hocalardan saçın açık, çabuk topla uyarısı hiçbir zaman almayız. Saçımıza hemen şekil verip, ders saatine anında yetişiriz ve etrafta bir sürü uzun saçlı kız varken fark yaratmış oluruz.

Galerimizde de gördüğünüz gibi bu yıl birçok ünlü de kısa saçlı. Peki siz saçınızı hala kestirmediyseniz nasıl kestirebileceğinizi merak ediyor musunuz? Galerimizde de göreceğiniz gibi asimetrik saçlar bu yıl da çok moda. Asimetrik kestirip, jöle, saç köpüğü ve fön yardımı ile rahatlıkla şekil verebilirsiniz. Öne saç düşürmeniz de yakışacaktır. Bir gün uslu kız imajında gidip, tüm saçınızı yatırabilirsiniz ertesi gün maşa yardımıyla karıştırabilirsiniz. Hem kısa olduğu için kimse şeklinize çok da karışamaz.

Dilerseniz bir bant da takabilirsiniz saçınıza, saçınızın bir bölümünü bantın önünde bırakıp güzel bir görünüm elde edebilirsiniz. Önü uzun arkası kısa kestirdiğiniz saçınızın, arka bölümünü duştan çıkınca jöle ile hareketlendirip, fön makinesinin vigo başlığı ile dalgalandırabilirsiniz. Önlere de düz fön çektiğiniz zaman çok şık bir saç stiline kavuşmuş olursunuz. Benim size tavsiyem bir yanı kısa bir yanı uzun kestirmeniz ve uzun olan tarafı hafif öne doğru fönlemeniz… Sınırlı gibi görünen kısa saç stillerini aslında tokalarla süsleyerek sınırsız hale getirebilirsiniz. Yeter ki yaratıcılığınızı konuşturun ve galerimizi gezin. Çok örnek o kadar güzel saç anlamına gelir. İyi seyirler dileriz.

Ayrıca diğer okul saç modelleri için Okul Saç Modelleri 2013 başlığımıza bakabilirsiniz.1 / 35

Görüntülenme: 144.747

Nurçin Yalçın

Yazıyor...
Moda ile kafayı bozmuş şahsiyet
TOPLAM 1 YORUM YAPILMIŞ

[…] saç modelleri için, kısa saçı modelleri 2013 başlığına […]

YORUM YAPIN
Ad soyad
E-mail
Web adresi
Follow Me on Pinterest
BURÇ YORUMLARI
Son Konular
Soru Cevap
Dantel
Galeri
Örgü
İletişim
Yer Sağlayıcı
Gizlilik Bildirimi
Harita
Alexa
DMCA.com


Copyright © 2008 - 2017 Bakimliyiz.com

Kaynaklar