Bakımlıyız > Galerim>Moda Galeri>Koç Burcu Kadını Elbise Modelleri

2013 mezuniyet kıyafetleri

2013 mezuniyet kıyafetleri


Koç Burcu Kadını Elbise Modelleri

Koç burcu kadınları, hareketli, maceraperest, fevri, özgürlüğüne düşkün, iş hayatında hırslı ve idealist kadınlardır. Her şeyin mükemmel olmasını ister ve sabır konusunda problemlidirler. Koç burcu kadını, giyinirken de tüm detaylara dikkat eder ve mükemmel görünmek ister.

Sportif ve enerjik olan koç burcu kadınları, beden olarak da genellikle fit bir vücuda sahiptir. Bu sebepli istediği kıyafeti giymek konusunda da güçlük çekmez. Yapması gereken çoğu zaman kendisini rahat ettirecek, günlük şık elbiseler seçmesidir. Bunun için de içinde rahat hareket edebileceği kıyafetler giymesi gerekir. Spor elbiseler de bu bayanlar için ideal bir seçim olacaktır. Kısa dar elbiseler, tercih edebilirsiniz. Likralı elbiseler, yapısı sayesinde hareket özgürlüğü sağlar. Spor mini elbisenizi de rahat sandalet modelleri ile kombinleyebilirsiniz. Bunun için de Sandalet Modelleri 2013 galerimizden destek alabilirsiniz.

Koç burcu kadınının canlılığına desenli elbiseler, pastel renkler çok yakışacaktır. Bu sebepli bu enerjik kadına çeşit çeşit desenli pastel renkli kıyafetleri öneriyoruz. Hırçınlığına uyan dişiliğini vurgulayan leopar desenli modeller de koç kadınına çok yakışacaktır. İş hayatındaki idealistliği ve hırsı koç kadınını her daim şıklığına özen göstermesine sebep olur. Bu nedenle iş hayatında sürekli şıklığı arayan koç kadınları, iş elbiselerinde de çok seçici davranır.

Uğurlu rengi kırmızı olan koç kadınları, abiye elbiselerde de kırmızı rengi tercih edebilir. Kırmızı elbise modelleri koç kadınının dişiliğini de ön plana çıkaracaktır. Gerek günlük gerekse gece elbiselerinde kırmızı detaylarını sıklıkla kullanmaları, şansı ve olumlu enerjiyi de beraberinde getirecektir. Abiye elbiselerde şifon kumaşları da rahatlık açısından tercih edebilirler. Koç kadınının hareketini engellemeyecek abiye elbise modelleri, iletişim kurmayı çok seven bu kadınların gece boyu rahat hissetmesini de sağlayacaktır.

Koç burcu kadınlarına, kendilerine yakışacak, ruhunu bütünleyecek elbiseler tavsiye etmek istedik. Galerimizde de ruhuna, mizacına uyum sağlayacak kıyafetleri paylaştık. İyi seyirler dileriz.1 / 22

Görüntülenme: 11.428

09 Haziran 2013 tarihinde, Moda Galeri, Galerim kategorisi altında, nurcinyalcin tarafından yayınlandı.

Etiketler: , , ,

Nurçin Yalçın

Yazıyor...
Moda ile kafayı bozmuş şahsiyet
YORUM YAPILMAMIŞ, ÖYLEYSE SİZ YORUMLAYIN
YORUM YAPIN
Ad soyad
E-mail
Web adresi
Follow Me on Pinterest
BURÇ YORUMLARI
Son Konular
Soru Cevap
Dantel
Galeri
Örgü
İletişim
Yer Sağlayıcı
Gizlilik Bildirimi
Harita
Alexa
DMCA.com


Copyright © 2008 - 2017 Bakimliyiz.com

Kaynaklar