Bakımlıyız > Galerim>Markalar ve Koleksiyonlar>Kom Bikini Modelleri 2013

Kom Bikini Kataloğu 2013

Kom Bikini Kataloğu 2013

Kom Bikini Modelleri 2013

Yaz geldi ve tatil planları başladı. Nereye gideceğinize karar verdiyseniz, sıra geldi tatil alışverişine. Plaj elbiseleri, sandaletler, güneş kremleri seçildi peki ya bikininiz? Bu yıl fazlalıklarından kurtuldunuz ve bikini seçmek en doğal hakkınız. Biz de sizin için bikini ve mayo konusunda önde gelen markalardan Kom’u işledik. Kom 2013 yaz bikini kataloğuna ilişkin tüm detayları yazımızda bulabilir, Kom 2013 bikini ve mayo koleksiyonunda yer alan en güzel Kom bikini ve mayo modellerine galerimizden erişebilirsiniz.

Kom 2013 bikini koleksiyonunda yer alan Kom bikini modelleri desenleri ile dikkat çekiyor. Koleksiyonda straples bikini modelleri, dolgulu bikini modelleri, üçgen bikini modelleri ve bando bikini modelleri yer alıyor. Özellikle bu yazın modası siyah beyaz kombini Kom bikinilerinin vazgeçilmez parçaları arasında.

Kom 2013 mayo koleksiyonunda ise yine desenli Kom mayo modelleri ilgi çekiyor. Koleksiyonda, staples mayo modelleri, fırfırlı mayo modelleri, dolgulu mayo modelleri ve drapeli mayo modelleri yer alıyor. Taşlı mayo modelleri plajda da şıklığınızdan hiçbir şey kaybettirmiyor. Renk olarak pastel renklerin tercih edildiği Kom mayo koleksiyonu, bu yazın favorilerinden biri olacak.

Kom 2013 plaj koleksiyonunda ayrıca plaj elbisesi modelleri, mayokini modelleri ve pareo modelleri de yer alıyor.

Kom bikini ve mayo kataloğunda yer alan, Kom bikini ve mayo modellerinin fiyatı ise geniş bir skalada, her bütçeye uygun olarak tasarlanmış.

Galerimizde, 2013 yılının en şık Kom mayo ve bikini modellerini seçtik. Kom 2013 bikini ve mayo koleksiyonuna ait Kom 2013 bikini ve mayo modellerini, Kom mağazalarından satın alabilirsiniz. Ayrıca mağazalara ulaşmak istiyorsanız, Kom’un resmi web sitesi yine size yardımcı olacaktır. Alışverişe çıkmadan önce galerimize göz atmayı ihmal etmeyin.1 / 7

Görüntülenme: 6.613

29 Mayıs 2013 tarihinde, Markalar ve Koleksiyonlar, Galerim kategorisi altında, nurcinyalcin tarafından yayınlandı.

Etiketler: , , , , ,

Nurçin Yalçın

Yazıyor...
Moda ile kafayı bozmuş şahsiyet
YORUM YAPILMAMIŞ, ÖYLEYSE SİZ YORUMLAYIN
YORUM YAPIN
Ad soyad
E-mail
Web adresi
Follow Me on Pinterest
BURÇ YORUMLARI
Son Konular
Soru Cevap
Dantel
Galeri
Örgü
İletişim
Yer Sağlayıcı
Gizlilik Bildirimi
Harita
Alexa
DMCA.com


Copyright © 2008 - 2017 Bakimliyiz.com

Kaynaklar