Bakımlıyız > Galerim>Markalar ve Koleksiyonlar>Koton Bikini Modelleri 2013

Koton 2013 Bikini Koleksiyonu Fiyatı 59,99 TL

Koton 2013 Bikini Koleksiyonu Fiyatı 59,99 TL

Koton Bikini Modelleri 2013

İznimizi aldık, gideceğimiz yeri belirledik ve geldik bavulumuzu hazırlama faslına. Tatile çıkarken bavulumuzu hazırlamak önemli bir detaydır. Koca bir bavula gerçekten lazım olacak şeyleri sığdırmamız gerekir. 7 günlük bir tatil için ne kadar kıyafet gereksinimimiz olduğunu belirlemeliyiz. Bir de bikini mevzusu var. Eğer tatilimiz 7 günlük ise yanımıza muhakkak en az 3 bikini veya mayo almamız gerekir. Biz kadınlar çok çabuk üşütebilen bir bünyeye sahibiz. Islak mayo ile dolaşmak çok sakıncalı. Bu sebepli muhakkak yedek bikinilerimiz ve mayolarımız olmalıdır. Bu tavsiyelerimizden sonra şimdi gelelim konumuza. Bugün sizler için Koton 2013 bikini ve mayo koleksiyonuna ilişkin tüm detayları paylaşacağız ve Koton 2013 bikini ve mayo koleksiyonunda yer alan en güzel Koton bikini ve mayo modellerini galerimizde seyrinize sunacağız.

Koton 2013 bikini koleksiyonunda yer alan Koton bikini modelleri, üçgen bikini modelleri, dolgulu bikini modelleri ve straples bikini modellerinin ağırlıkta olduğu bir koleksiyon olarak karşımıza çıkıyor. Bikiniler genelde metal detaylar ile süslenmiş. Renk seçenekleri ise çok geniş! Pastel renkler, uçuk tonlar ve klasik renklerde birçok formda bikini modeli mevcut. Ayrıca desenli bikinilerin de ağırlıkta olduğu koleksiyonda bazı, alt veya üst parçalar sade tutularak, farklı bir hava katılmış.

Koton 2013 mayo koleksiyonunda yer alan Koton mayo modelleri ise, klasik renklerin yanında desenli modelleri ile de dikkat çekiyor. Koleksiyonda siyah klasik mayo modellerinin yanında, işlemeli mayı modelleri, staples mayo modelleri, dolgulu mayo modelleri ve drapeli mayo modelleri dikkat çekiyor.

Koton 2013 plaj koleksiyonunda ayrıca Koton mayokini modelleri, plaj elbisesi modelleri, plaj şortu modelleri ve poreo modelleri de yer alıyor.

Koton 2013 Yaz bikini ve mayo kataloğunda yer alan, Koton 2013 bikini ve mayo modellerinin fiyatı ise 25,99 TL ile 79,99 TL arasında değişiyor.

Galerimizde, 2013 yılının en şık Koton bikini ve mayo modellerini seçtik. Koton 2013 Yaz bikini ve mayo koleksiyonuna ait modelleri, Koton mağazalarından ve Koton online satış mağazasından satın alabilirsiniz. Alışverişe çıkmadan önce galerimize göz atmayı ihmal etmeyin.1 / 41

Görüntülenme: 12.602

16 Haziran 2013 tarihinde, Markalar ve Koleksiyonlar, Galerim kategorisi altında, nurcinyalcin tarafından yayınlandı.

Etiketler: , , , ,

Nurçin Yalçın

Yazıyor...
Moda ile kafayı bozmuş şahsiyet
YORUM YAPILMAMIŞ, ÖYLEYSE SİZ YORUMLAYIN
YORUM YAPIN
Ad soyad
E-mail
Web adresi
Follow Me on Pinterest
BURÇ YORUMLARI
Son Konular
Soru Cevap
Dantel
Galeri
Örgü
İletişim
Yer Sağlayıcı
Gizlilik Bildirimi
Harita
Alexa
DMCA.com


Copyright © 2008 - 2017 Bakimliyiz.com

Kaynaklar