Bakımlıyız > Galerim>Markalar ve Koleksiyonlar>Koton Bluz Modelleri 2013

Koton 2013 Bluz Çeşitleri Fiyatı 89,99 TL

Koton 2013 Bluz Çeşitleri Fiyatı 89,99 TL

Koton Bluz Modelleri 2013

Daha resmi olmak istiyorsak ya da şık bir davete katılıyorsak, özellikle yaz aylarında tercihimiz tişörtten ziyade bluzden yana olur. Bu sebepli bayanlar için bluzlerin ayrı bir yeri vardır. Şık olmak istediğimizde günlük pantolonumuzu bluzla kombinleriz. 2013 yılında siyah beyaz kombinlerin moda olması ile beraber bluzler de beyaz ve açık tonlarda sıkça karşımıza çıkmaya başladı. Beyaz bluzu siyah dar bir pantolon ile kombinlemek çok moda oldu. Ya da bu yılın diğer modası kalem etekler, içe sokulmuş bluzlerle kullanılmaya başlandı. Biz de bundan yola çıkarak bugün yazımızda Koton 2013 yaz koleksiyonunda yer alan en şık Koton bluz modellerini galerimizde seyrinize sunduk.

Koton 2013 yaz koleksiyonunda sezonun modası birçok bluz modeli yer edinmiş. Etnik motifli bluzler işlemelerle süslenmiş. Deseni her parçaya katan tasarımcılar, bu koleksiyonda da desenli bluzler tercih etmiş. Pastel renkli bluzlerin de yer aldığı koleksiyon özellikle, beyaz, pudra rengi, krem rengi gibi açık renk bluzleri ile dikkat çekiyor. Koleksiyonda ayrıca dantelli bluz modelleri, işlemeli bluz modelleri, kısa kollu bluz modelleri, uzun kollu bluz modelleri ve saten bluz modelleri de yer alıyor.

Koton 2013 Yaz koleksiyonunda yer alan, Koton 2013 bluz modellerinin fiyatı ise 29,99 TL ile 89,99 TL arasında değişiyor.

Galerimizde, 2013 yılının en şık Koton bluz modellerini seçtik. Koton 2013 İlkbahar Yaz bluz koleksiyonuna ait modelleri, Koton mağazalarından ve online satış mağazalarından satın alabilirsiniz. Alışverişe çıkmadan önce galerimize göz atmayı ihmal etmeyin.1 / 37

Görüntülenme: 15.827

11 Haziran 2013 tarihinde, Markalar ve Koleksiyonlar, Galerim kategorisi altında, nurcinyalcin tarafından yayınlandı.

Etiketler: , , , , ,

Nurçin Yalçın

Yazıyor...
Moda ile kafayı bozmuş şahsiyet
YORUM YAPILMAMIŞ, ÖYLEYSE SİZ YORUMLAYIN
YORUM YAPIN
Ad soyad
E-mail
Web adresi
Follow Me on Pinterest
BURÇ YORUMLARI
Son Konular
Soru Cevap
Dantel
Galeri
Örgü
İletişim
Yer Sağlayıcı
Gizlilik Bildirimi
Harita
Alexa
DMCA.com


Copyright © 2008 - 2017 Bakimliyiz.com

Kaynaklar