Bakımlıyız > Galerim>Markalar ve Koleksiyonlar>Koton Deri Ceket Modelleri 2015

2015 Koton Deri Ceket Modelleri

2015 Koton Deri Ceket Modelleri

Koton Deri Ceket Modelleri 2015

Kış aylarının son günlerinde havalar iyice ısınmaya başlayınca, kalın montlarımızı da dolabın en ücra köşelerine kaldırmaya başladık. Trençkotların ve deri ceketlerin daha çok kullanıldığı sıcak kış günlerinde, şıklık yarışında destekçi pek çok marka, bu parçalara büyük önem veriyor.

Bu markalardan biri de Koton. Koton deri ceket koleksiyonu ile ayrışan markalardan biri. Gerçek deri kullanmayıp, yüzde yüz poliüretan kumaşla yapılan bu ceketler, sıcak kış günlerinizin vazgeçilmez kıyafetleri arasında. Özellikle çeşit çeşit renk alternatifleri ile dikkat çeken bu deri ceketler, kış kombinlerinde asi bir görünümün vazgeçilmez adreslerinden biri oluyor.

Koton deri ceket modelleri son moda detayları ile de dikkat çekiyor. Koton deri mont fiyatları ise her bütçeye uygun geniş bir skalada tüketicisi ile buluşuyor.

Koton deri mont modellerini sizin için işledik. En şık Koton deri ceket modellerine galerimizden erişebilirsiniz. Koton deri ceket modellerine Koton mağazalarından veya Koton online satış mağazasından ulaşabilirsiniz. Alışverişe çıkmadan önce galerimize uğramayı ihmal etmeyin.


1 / 7

Görüntülenme: 4.486

Nurçin Yalçın

Yazıyor...
Moda ile kafayı bozmuş şahsiyet
YORUM YAPILMAMIŞ, ÖYLEYSE SİZ YORUMLAYIN
YORUM YAPIN
Ad soyad
E-mail
Web adresi
Follow Me on Pinterest
BURÇ YORUMLARI
Son Konular
Soru Cevap
Dantel
Galeri
Örgü
İletişim
Yer Sağlayıcı
Gizlilik Bildirimi
Harita
Alexa
DMCA.com


Copyright © 2008 - 2017 Bakimliyiz.com

Kaynaklar