Bakımlıyız > Galerim>Markalar ve Koleksiyonlar>Koton Etek Modelleri 2013

Koton Mini Etek Modelleri 2013

2013 Koton Ole Etek Modelleri

Koton 2013 etek modelleri görücüye çıktı. Sizin için seçtiğimiz birbirinden güzel Koton etek modellerine galerimizden erişebilirsiniz.

Bu yılın modası bol desen eteklere de yansıyor. Modayı yakından takip eden marka Koton, eteklerinde desen çeşitliliği yaratmış. Dar, kloş, kısa ve uzun etek modelleri ile göz dolduran marka, koleksiyonunu web sitesinde ve kataloglarında görücüye çıkardı.

Koton yine son moda modellerle bir koleksiyon hazırlamış. Eteklerinde bolca desen kullanan marka, bu yılın modası leopar ve çiçek desenlerini de ihmal etmemiş. Dar eteklerin boyunu kısa tutarak modern bir görünüm yakalamış. Kloş etekleri kemer ile süsleyerek, eteğin formuna katkı sağlamış. Asimetrik etekler de tasarlayan marka pileli modellere de yer vermiş. Uzun ve kısa eteklerine tül detayları uygulayarak, eteklerin hareketli görünmesini sağlamış. Renk seçimlerinde pastel ağırlıklı çalışan Koton, etek boylarında da diz üstü veya bilekte modelleri tercih etmiş. İş kadınları için özellikle dar etekleri detaylandıran marka, farklı bir görünüme yardımcı olmuş. Günlük kullanım için kloş modelleri tercih eden kadınlar için bahar ve yazdan esinlenerek, çiçek desenli ürünler tasarlamış.

Gerek günlük kullanım için gerekse iş ve gece hayatında rahatlıkla kullanılabilecek modeller şıklık vaad ediyor. Kadınların feminen görünümüne katkı sağlayacak modeller hem topuklu ayakkabılar hem de babetler ile şık bir şekilde kombinlenebiliyor.

Bu yıl alışverişinizi yapmadan önce en güzel kısa, uzun, dar, çan ve kloş etek modellerine galerimizden erişebilirsiniz. Koton 2013 etek modellerinin en güzel örneklerini sizin için seçtik.1 / 16

Görüntülenme: 23.901

29 Ocak 2013 tarihinde, Markalar ve Koleksiyonlar, Galerim kategorisi altında, Editör tarafından yayınlandı.

Etiketler: , , , , ,

YORUM YAPILMAMIŞ, ÖYLEYSE SİZ YORUMLAYIN
YORUM YAPIN
Ad soyad
E-mail
Web adresi
Follow Me on Pinterest
BURÇ YORUMLARI
Son Konular
Soru Cevap
Dantel
Galeri
Örgü
İletişim
Yer Sağlayıcı
Gizlilik Bildirimi
Harita
Alexa
DMCA.com


Copyright © 2008 - 2017 Bakimliyiz.com

Kaynaklar