Bakımlıyız > Galerim>Markalar ve Koleksiyonlar>LC Waikiki 2013 Yaz Kataloğu

LCW 2013 Koleksiyonu

LCW 2013 Koleksiyonu

LC Waikiki 2013 Yaz Kataloğu

Mayıs ayının son günlerinde sıcakların da bastırması ile yazlık kıyafetlerimizi birer birer çıkarmaya başladık. Bazılarımız yaz sezonu kıyafetleri için şimdiden mağaza mağaza geziyor. Sıcaklar bu kadar bastırmışken tişört dışında bir şey de giyemez olduk. Hal böyle olunca ünlü markalar da vitrinlerinde yazlık ürünlerini sergilemeye başladı. Eğer hala yaz sezonuna ait bir tişört edinemediyseniz, şortunuzun bu yaza uygun olup olmadığını düşünüyorsanız, sandaletleriniz çok eskidi ise, bir plaj çantasına sahip olmak istiyorsanız buyurun yazımıza. Bugün sizler için LC Waikiki 2013 yaz koleksiyonunu yazımızda işledik ve LCW 2013 yaz kataloğunda yer alan en şık LCW giyim modellerini galerimizde seyrinize sunduk.

Bu yaz LCW çok canlı. Tüm yaş gruplarına kadın erkek kıyafetleri konusunda geniş seçenek sunan marka 2013 yaz koleksiyonu ile yine çok beğenilecek. Koleksiyonda çiçekli elbiseler, çocuk şortları, erkek şortları, kadın şortları, kemerler, çantalar, erkek tişörtleri, terlikler ve daha birçok parça yerini almış durumda. Koleksiyonda ayrıca cıvıl cıvıl renkler ve desenler dikkat çekiyor.

LCW 2013 Yaz giyim kataloğunda yer alan Lc Waikiki ürünlerinin fiyatlarıı ise geniş bir skalada, her bütçeye uygun olarak tasarlanmış.

Galerimizde, 2013 yılının en şık LCW giyim modellerini seçtik. LCW 2013 yaz koleksiyonuna ait modelleri, LCW mağazalarından ve LCW online satış mağazasından satın alabilirsiniz. Alışverişe çıkmadan önce galerimize göz atmayı ihmal etmeyin.

Ayrıca LC Waikiki’nin yazlık çocuk kıyafetlerinin tanıtımını yaptığımız Lc Waikiki 2013 yaz erkek ve kız çocuk giyim koleksiyonu başlığına bakabilirsiniz.1 / 29

Görüntülenme: 31.496

30 Mayıs 2013 tarihinde, Markalar ve Koleksiyonlar, Galerim kategorisi altında, nurcinyalcin tarafından yayınlandı.

Etiketler: , , , ,

Nurçin Yalçın

Yazıyor...
Moda ile kafayı bozmuş şahsiyet
TOPLAM 1 YORUM YAPILMIŞ

[…] 2013 yaz şort koleksiyonunu da sizlere tanıtmak istiyorum. Bundan yola çıkarak galerimizde LC Waikiki 2013 yaz şort modellerini ve LC Waikiki şort fiyatlarını paylaştım. Alışverişe çıkmadan önce LCW […]

YORUM YAPIN
Ad soyad
E-mail
Web adresi
Follow Me on Pinterest
BURÇ YORUMLARI
Son Konular
Soru Cevap
Dantel
Galeri
Örgü
İletişim
Yer Sağlayıcı
Gizlilik Bildirimi
Harita
Alexa
DMCA.com


Copyright © 2008 - 2017 Bakimliyiz.com

Kaynaklar