Bakımlıyız > Galerim>Markalar ve Koleksiyonlar>LC Waikiki Ayakkabı Modelleri 2013

LC Waikiki Abiye Ayakkabı Modelleri Fiyatı 49,90 TL

LC Waikiki Abiye Ayakkabı Modelleri Fiyatı 49,90 TL

2013 LC Waikiki Ayakkabı Modelleri – LC Waikiki Yazlık Ayakkabı Modelleri

Ayakkabı kadınlar için bir tutkudur. Giymedikleri ayakkabıları bile yıllar boyunca dolaplarında saklarlar. Biz kadınlar alışverişe çıktığımızda muhakkak bir ayakkabı mağazasını uğrarız hatta. Almasak bile denemesi bile mutluluk verir. Bazen sıkıldığımızda, bazen mutlu olduğumuzu, bazen ihtiyaçtan ama her durumda ayakkabı alma potansiyelimiz oldukça yüksektir. Özellikle hangi ayakkabıların bu yıl moda olacağı konusu biz kadınları çok ilgilendiren bir konudur. Bundan yola çıkarak yazımda LC Waikiki 2013 ilkbahar yaz ayakkabı modellerini ve sezonun en moda ayakkabı modellerini işledim. Ayrıca LCW 2013 ilkbahar yaz ayakkabı modellerini ve LC Waikiki ayakkabı fiyatlarını galerimizde paylaştım.

Bayanlar, bu yıl sivri burun ayakkabılar uzunca bir süre sonra tekrar moda oluyor. Bunu bilen LC Waikiki koleksiyonuna sivri burun ayakkabı modellerini de eklemiş. Bol paça kotlarla çok şık duracak LC Waikiki sivri burun ayakkabı modellerinden hemen bir tane edinmenizi tavsiye ederiz.

Platform topuklu ayakkabılar da hükmünü sürdürüyor. Özellikle pastel renklerde çalışılmış bu ayakkabılara, LCW koleksiyonunda genişçe yer vermiş. Hem de LC Waikiki platform topuk ayakkabı modellerinde oldukça bol renk seçeneği de mevcut.

Spor ayakkabı konusuna gelince, bez ve bağcıklı modellerden 2013 yazında vazgeçmemenizi öneririz. Keza LC Waikiki spor ayakkabı modellerinde bu modayı baz alarak, bez ve bağcıklı formlarda birçok renk seçeneği sahip modelleri koleksiyonuna koymuş. Bu ayakkabılar özellikle dar kotlarla büyük bir uyum sağlayacaktır.

Abiye ayakkabı olarak, yine LCW’nin koleksiyonundan platform topuklu ayakkabı modellerini tercih edebilirsiniz.

Sizin için galerimizde LCW 2013 ilkbahar yaz ayakkabı modellerini seçtik. LC Waikiki ayakkabı modellerini LCW mağazalarından ve LCW online satış mağazasından satın alabilirsiniz. Alışverişe çıkmadan önce galerimize göz atmayı ihmal etmeyin.1 / 32

Görüntülenme: 22.225

Nurçin Yalçın

Yazıyor...
Moda ile kafayı bozmuş şahsiyet
YORUM YAPILMAMIŞ, ÖYLEYSE SİZ YORUMLAYIN
YORUM YAPIN
Ad soyad
E-mail
Web adresi
Follow Me on Pinterest
BURÇ YORUMLARI
Son Konular
Soru Cevap
Dantel
Galeri
Örgü
İletişim
Yer Sağlayıcı
Gizlilik Bildirimi
Harita
Alexa
DMCA.com


Copyright © 2008 - 2017 Bakimliyiz.com

Kaynaklar