Bakımlıyız > Galerim>Markalar ve Koleksiyonlar>LC Waikiki Deri Mont Modelleri 2013

LC Waikiki Taşlı Deri Mont Modelleri Fiyatı 53,90 TL

LC Waikiki Taşlı Deri Mont Modelleri Fiyatı 53,90 TL

LC Waikiki Deri Mont Modelleri 2013

Modası hiç geçmeyen deri ceketler, son 3 yıldır özellikle gençler arasında oldukça rağbet görüyor. Önceden sadece asi görünümün sembolü olan deri montlar, şimdi her tarz giyim için olan alternatifleri ile de kataloglarda yerini alıyor. Sadece kahverengi değil her renk deri montlar alıcısı ile buluşuyor.

Tasarımcılar bu yıl özellikle zımbalı modellere ve renkli deri ceketlere koleksiyonlarında yer vermiş. LCW de modaya uyum sağlayarak, koleksiyonunda birbirinden güzel deri ceketleri sergilemiş. Biz de bundan yola çıkarak LC Waikiki 2013 deri ceket koleksiyonu hakkında bilgi vermek istedik. Galerimizde LCW 2013 ilkbahar deri ceket modellerini ve LC Waikiki deri mont fiyatlarını bulabilirsiniz.

LCW, deri mont modellerinde pastel renklere dikkat çekmiş. Sezonun modası dikişlere ve zımbalara ağırlıklı olarak yer vermiş. Koleksiyonda fuşyadan mora, siyahtan pembeye, yeşilden maviye birçok renk seçeneği de dikkat çekmekte.

Kadınlara deri ceket konusundaki tavsiyemiz, özellikle baskılı tişörtler ile kullanmaları. Deri ceket ne olursa olsun düz bir model ise baskılı tişörtler ile görüntünüze hareket katabilirsiniz. Botie modelleri de deri ceketlerle çok şık durmaktadır. Skinny Jean diye tabir edilen dar kot pantolonunuz, baskılı tişörtünüz ve bootinizle mükemmel uyumu yakalayacaksınız. Bir de bu kombini yaparken zıt renkler tercih etmenizi öneriyoruz.

Sizin için galerimizde 2013 yılının en şık LC Waikiki deri mont modellerini seçtik. LC Waiki deri ceket modellerini LCW mağazalarından ve LCW online satış mağazasından satın alabilirsiniz. Alışverişe çıkmadan önce galerimize göz atmayı ihmal etmeyin.1 / 55

Görüntülenme: 133.493

26 Nisan 2013 tarihinde, Markalar ve Koleksiyonlar, Moda Galeri, Galerim kategorisi altında, nurcinyalcin tarafından yayınlandı.

Etiketler: , , , ,

Nurçin Yalçın

Yazıyor...
Moda ile kafayı bozmuş şahsiyet
TOPLAM 2 YORUM YAPILMIŞ
şaziye tokul:
17 Aralık 2013, 12:47

siyah parlak deri mont LC waikiki de yok lütfen gönderirmisiniz M beden Zonguldak merkez

şaziye tokul:
17 Aralık 2013, 12:50

Zonguldak merkezine siyah deri parlak M beden göndermenizi rica ederim.

YORUM YAPIN
Ad soyad
E-mail
Web adresi
Follow Me on Pinterest
BURÇ YORUMLARI
Son Konular
Soru Cevap
Dantel
Galeri
Örgü
İletişim
Yer Sağlayıcı
Gizlilik Bildirimi
Harita
Alexa
DMCA.com


Copyright © 2008 - 2017 Bakimliyiz.com

Kaynaklar