Bakımlıyız > Galerim>Markalar ve Koleksiyonlar>LC Waikiki Kot Pantolon Modelleri 2013

LC Waikiki Dar Jean Modelleri Fiyatı 34,90 TL

LC Waikiki Dar Jean Modelleri Fiyatı 34,90 TL

2013 LC Waikiki Kot Pantolon Modelleri

LC Waikiki kadınların özellikle günlük giyimde vazgeçilmezi Jean koleksiyonunda 2013 yılında da oldukça iddialı. Son 2 yıldır trend olan, skinny Jean diye tabir edilen dar kot pantolonlardan tutun da desenli kot pantolonlara modanın öncüsü birçok parçayı koleksiyonunda barındırıyor. Günlük giyimde kadınların olmazsa olmazı kot pantolonlara koleksiyonunda genişçe yer veren marka, rahat hareketi kolaylaştıran elastik ürünleri ile de dikkat çekiyor.

Türkiye’de giyimin öncülerinden LCW 2013 yılındaki Jean koleksiyonunda dar kot pantolon ağırlıklı çalışsa da bu ürünleri streç kumaşla üreterek, kadınların rahatlığını ön plana çıkarmış. Tüm kadınların beden yapısına maalesef uygun olmayan skinny jeanler dışında da beden yapısını da gözeten marka, geniş kesim modelleri ile de sezona damgasını vuruyor. Pastel renklerde birçok seçeneği bulunan dar kotlar, yazın kadınlara ayrı bir hava katacak.

Desenli elbiseden tutun desenli şorta kadar 2013 yılında birçok parçada göreceğimiz desenler, jeanleri de süslüyor. Özellikle çiçek desenli kot pantolon modellerinden hemen bir tane edinmenizi tavsiye ederiz.

Ayrıca bol paça kot pantolon ve boru paça jeanlere de koleksiyonunda geniş yer veren marka, bol renk seçenekleri ile de dikkat çekiyor. Size tavsiyemiz, skinny jeanlerde platform topuk ayakkabıları seçebilir, bol paça ve boru paça pantolonlar için de topuklu sandalet modellerini tercih edebilirsiniz.

Sizin için galerimizde 2013 yılının en şık LC Waikiki kot pantolon modellerine yer verdik. Alışverişe çıkmadan önce galerimize bir göz atmanızı tavsiye ederiz.

LC Waikiki kot pantolon modellerini LCW mağazalarından ve LCW online satış mağazasından satın alabilirsiniz.1 / 53

Görüntülenme: 23.013

Nurçin Yalçın

Yazıyor...
Moda ile kafayı bozmuş şahsiyet
YORUM YAPILMAMIŞ, ÖYLEYSE SİZ YORUMLAYIN
YORUM YAPIN
Ad soyad
E-mail
Web adresi
Follow Me on Pinterest
BURÇ YORUMLARI
Son Konular
Soru Cevap
Dantel
Galeri
Örgü
İletişim
Yer Sağlayıcı
Gizlilik Bildirimi
Harita
Alexa
DMCA.com


Copyright © 2008 - 2017 Bakimliyiz.com

Kaynaklar