Bakımlıyız > Galerim>Markalar ve Koleksiyonlar>LC Waikiki Mezuniyet Elbiseleri 2013

LC Waikiki Mezuniyet Elbisesi Modelleri 2013 Fiyatı 59.90 TL

LC Waikiki Mezuniyet Elbisesi Modelleri 2013 Fiyatı 59.90 TL

LC Waikiki Mezuniyet Elbiseleri 2013 – LCW Mezuniyet Elbise Modelleri 2013

Mezuniyetin yaklaşması ile beraber genç kızlarımızın hazırlıkları da hızlandı. Bazı markalar da bundan yola çıkarak mezuniyet elbisesi koleksiyonlarını çıkarmaya başladı. Bu markalardan biri de LC Waikiki. Bugün size LCW mezuniyet elbisesi koleksiyonunun detaylarını anlatıp, galerimizde LC Waikiki mezuniyet koleksiyonunda yer alan en şık LC Waikiki mezuniyet elbiselerini paylaşacağız.

LC Waikiki 8-16 yaş arası genç kızlarımız için tasarladığı mezuniyet koleksiyonunda fırfırlar, danteller ve pastel renkler ön plana çıkıyor. 8-16 yaş mezuniyet elbiseleri tül ve kuşaklar ile de süslenmiş. Straples elbise giymek isteyen minik bayanlar için, straples formda benekli ve fırfırlı elbiseler mevcut. Renk açısından da sezonun modası pastel renklerin ve desenlerin hakim olduğu LC Waikiki mezuniyet elbisesi koleksiyonu, tam genç bayanların yaşına göre tasarlanmış. Henüz mezuniyet için alışverişe çıkmamış genç kızlarımızın dikkatini çekebilecek birçok modelin olduğu koleksiyonda dantel elbiseler ve güpürlü elbiseleri özellikle tavsiye ederiz.

LC Waikiki 2013 mezuniyet elbisesi kataloğunda yer alan, LC Waikiki mezuniyet elbisesi modellerinin fiyatı ise 59,95 TL ile 96,95 TL arasında değişiyor. Bütçenize de gayet uygun olan bu mezuniyet elbisesi modellerini kaçırmamanızı öneririz.

Sizin için galerimizde 2013 yılının en şık LCW 2013 mezuniyet elbise modellerini seçtik. LC Waikiki mezuniyet elbiselerini LCW mağazalarından ve LCW online satış mağazasından satın alabilirsiniz. Alışverişe çıkmadan önce galerimize göz atmanızı tavsiye ederiz.


1 / 8

Görüntülenme: 20.439

Nurçin Yalçın

Yazıyor...
Moda ile kafayı bozmuş şahsiyet
YORUM YAPILMAMIŞ, ÖYLEYSE SİZ YORUMLAYIN
YORUM YAPIN
Ad soyad
E-mail
Web adresi
Follow Me on Pinterest
BURÇ YORUMLARI
Son Konular
Soru Cevap
Dantel
Galeri
Örgü
İletişim
Yer Sağlayıcı
Gizlilik Bildirimi
Harita
Alexa
DMCA.com


Copyright © 2008 - 2017 Bakimliyiz.com

Kaynaklar