Bakımlıyız > Galerim>Markalar ve Koleksiyonlar>Longchamp Çanta Modelleri 2016

Longchamp çanta modelleri 2016

Longchamp çanta modelleri 2016

Longchamp 2016 sezonunda görücüye çıkardığı sade ve klasik çanta modellerinin olduğu koleksiyonuyla beğenileri topluyor. Longchamp çanta modellerinde kullanılan aksesuarlar oldukça dikkat çekici. Ayarlanabilir çanta askıları biz kadınlara kullanım kolaylığı sağlıyor. Zarif ve modern tasımları sayesinde Longchamp çanta modelleri bayanların ilgisini çekmekte ve şıklıkta ön plana çıkmaktadır.

Biz kadınların olmazsa olmazı olan çanta Longchamp çanta modellerinin modern ve şık tasarımı sayesinde daha da bir vazgeçilmez hale geliyor. Biliyoruz ki bugün birçok bayanın dolabında en azından birkaç tane çanta bulunmakta. Fakat Longchamp çanta modelleri bu sayıyı daha da artıracağa benziyor. Yeni sezonda birçok farklı rengin yanı sıra özellikle pudra rengine ağırlık vermiş olan Longchamp çanta modelleri hem modern hemde klasik tarzda çanta modellerini beğenimize sunuyor. Özellikle iş hayatında kullanabileceğimiz şık, zarif ve modern çantalar koleksiyonda oldukça fazla yer tutuyor.

Büyük boy çantaların yeri yavaş yavaş küçük boy çantalara doğru kaysa da Longchamp yine de koleksiyonunda büyük boy çantalarada yer vermiş. Omuz çantası modellerinin yanı sıra küçük el çantaları, peluş detaylı çantalar, zincir askı detaylı çantalarında yer aldığı Longchamp çantaları Longchamp çanta modelleri 2016 galerimize göz atmadan geçmeyin.Görüntülenme: 2.380

03 Aralık 2015 tarihinde, Markalar ve Koleksiyonlar, Galerim kategorisi altında, Cansu Özkan tarafından yayınlandı.

Etiketler: , ,

Cansu Özkan

Yazıyor...
YORUM YAPILMAMIŞ, ÖYLEYSE SİZ YORUMLAYIN
YORUM YAPIN
Ad soyad
E-mail
Web adresi
Follow Me on Pinterest
BURÇ YORUMLARI
Son Konular
Soru Cevap
Dantel
Galeri
Örgü
İletişim
Yer Sağlayıcı
Gizlilik Bildirimi
Harita
Alexa
DMCA.com


Copyright © 2008 - 2017 Bakimliyiz.com

Kaynaklar