Bakımlıyız > Galerim>Markalar ve Koleksiyonlar>Mango Gömlek Modelleri 2013

Mango 2013 Gömlek Çeşitleri Fiyatı 94,99 TL

Mango 2013 Gömlek Çeşitleri Fiyatı 94,99 TL

Mango Gömlek Modelleri 2013

Gerek günlük, gerek iş gerekse gece hayatında gömlek vazgeçilmezlerimizdendir. Resmi giyimin en büyük yardımcılarından biri gömlekler, iş hayatında olduğu kadar günlük giyimde de şıklık göstergesidir. Kimimiz klasik kesimlerden vazgeçemese de özellikle iş hayatında alternatif yaratmak için ünlü markalar, birçok formda gömlek üretmiştir. Gömlekler, payetli pullu modellerden tutun da işlemeli dantelli gömleklere kadar, geniş bir yelpazede alıcısı ile buluşur. Gömlek konusunda her zaman farklı tarzları ile gündeme gelen Mango da oldukça iddialı markalardan biridir. Bugün size Mango’nun gömlek koleksiyonuna ilişkin bilgiler verip, galerimizde Mango 2013 yaz kataloğunda yer alan en şık gömlek modelleri sergileyeceğiz.

Mango 2013 yaz gömlek koleksiyonunda, klasik kesim gömleklerden vazgeçmemiş. Beyaz, siyah, kırmızı, pembe vb… birçok rengi klasik kesimlerde buluşturmuş. Taşlı, metalik, pullu, payetli süslemelerle gece ve günlük kullanım için de ideal gömlekleri koleksiyonuna eklemiş. Ayrıca pitikareli gömlekler, çizgili gömlekler gibi temel kalıp ve desenlerden de vazgeçmemiş. Bu yılın modası metalik işlemeleri, gömleğin düğme ve yaka kısmında oldukça sık kullanmış. Desenli gömlek modelleri ile de fark yaratan marka, yaza uygun çiçek desenli gömlekleri ile beğeni toplayacak gibi görünüyor. Dar kalıpların yanında bol kalıplara da yer veren marka, tiril tiril diye tabir ettiğimiz, ince kumaşlı, şifon ve transparan gömlekleri de koleksiyonuna eklemeyi unutmamış. Kot gömlek modellerinin sıkça yer aldığı koleksiyonda, özellikle yaka kısımlarını pul, taş, metal ve payet materyallerle de süsleyerek, Jean gömleklere ayrı bir hava katmış.

Mango 2013 İlkbahar Yaz kataloğunda yer alan, Mango gömlek modellerinin fiyatı ise 34,99 TL ile 109,99 TL arasında değişiyor.

Galerimizde, 2013 yılının en şık Mango gömlek modellerini seçtik. Mango 2013 İlkbahar Yaz gömlek modellerini, Mango mağazalarından ve Mango online satış mağazasından satın alabilirsiniz. Alışverişe çıkmadan önce galerimize göz atmayı ihmal etmeyin.1 / 43

Görüntülenme: 15.121

09 Haziran 2013 tarihinde, Markalar ve Koleksiyonlar, Galerim kategorisi altında, nurcinyalcin tarafından yayınlandı.

Etiketler: , , , ,

Nurçin Yalçın

Yazıyor...
Moda ile kafayı bozmuş şahsiyet
TOPLAM 1 YORUM YAPILMIŞ

[…] üretiyor. Biz de bundan yola çıkarak bugün Zara 2013 yaz kataloğunda yer alan en şık Zara gömlek modellerini galerimizde seyrinize […]

YORUM YAPIN
Ad soyad
E-mail
Web adresi
Follow Me on Pinterest
BURÇ YORUMLARI
Son Konular
Soru Cevap
Dantel
Galeri
Örgü
İletişim
Yer Sağlayıcı
Gizlilik Bildirimi
Harita
Alexa
DMCA.com


Copyright © 2008 - 2017 Bakimliyiz.com

Kaynaklar