Bakımlıyız > Galerim>Markalar ve Koleksiyonlar>Mango Kot Pantolon Modelleri 2013

Mango 2013 Jean Kataloğu

Mango 2013 Jean Kataloğu

Mango Kot Pantolon Modelleri 2013

Adeta milli kıyafetimiz haline gelmiş kotlar, zaman geçse de, moda değişse de, yaşımız büyüse de vazgeçilmezlerimiz arasında yer alır. Kombinlerimizi genellikle kot pantolonlarımızı göre yapar, her yıl muhakkak bir kot pantolon ediniriz. Modaya göre farklılık gösterse de Jean pantolonlar bizim için hep giyilecek bir kıyafet olarak kalır. Her sene yeni bir moda ile karşılarız. Bir zamanların taşlanmış, boru paça ve yırtık kot pantolon modellerinin yerini yeni sezon ile beraber taşlı, stickerlı, yüksek bel, açık renk gibi yeni modeller alır. Ama kot pantolonu her sezon giyilir. Skinny Jean diye tabir ettiğimiz bu yılın modası dar kot pantolonların en güzel formlarına koleksiyonunda yer veren markalardan biri ise Mango.

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi bu yılın kot modası, geçen sene olduğu gibi yine skinny Jean pantolonlar. Bir fark olarak neon renkler haricinde bu yıl pastel renkler ve desenler de dar kotlarda moda. Özellikle desenli dar kotları sıklıkla göreceğimiz bu yıl, Mango 2013 kot pantolon modelleri arasında desenli modellere de yer vermiş. İspanyol paça pantolonların tekrar moda olması ile Mango bu modayı da baz alarak koleksiyonunda İspanyol paça kot pantolonları eklemiş. Ayrıca boru paça kot pantolon, bol paça kot pantolon, yüksek bel pantolon, düşük bel pantolon gibi klasik formlar da Mango 2013 jean pantolon koleksiyonunda yerini almış.

Mango 2013 İlkbahar Yaz kot pantolon kataloğunda yer alan, Mango kot pantolon modellerinin fiyatı ise 24,99 TL ile 129,99 TL arasında değişiyor.

Galerimizde, 2013 yılının en şık Mango kot pantolon modellerini seçtik. Mango 2013 yaz koleksiyonuna ait modelleri, Mango mağazalarından ve Mango online satış mağazasından satın alabilirsiniz. Alışverişe çıkmadan önce galerimize göz atmayı ihmal etmeyin.1 / 109

Görüntülenme: 21.048

28 Temmuz 2013 tarihinde, Markalar ve Koleksiyonlar, Galerim kategorisi altında, nurcinyalcin tarafından yayınlandı.

Etiketler: , , , ,

Nurçin Yalçın

Yazıyor...
Moda ile kafayı bozmuş şahsiyet
YORUM YAPILMAMIŞ, ÖYLEYSE SİZ YORUMLAYIN
YORUM YAPIN
Ad soyad
E-mail
Web adresi
Follow Me on Pinterest
BURÇ YORUMLARI
Son Konular
Soru Cevap
Dantel
Galeri
Örgü
İletişim
Yer Sağlayıcı
Gizlilik Bildirimi
Harita
Alexa
DMCA.com


Copyright © 2008 - 2017 Bakimliyiz.com

Kaynaklar