Bakımlıyız > Galerim>Markalar ve Koleksiyonlar>Mango Mayo ve Bikini Modelleri 2013

Mango 2013 Bikini Kataloğu

Mango 2013 Bikini Kataloğu

Mango Mayo ve Bikini Modelleri 2013

Sıcaklar bastırdıkça, tatil hayallerimiz de gün yüzüne çıkıyor. Sıcacık kumlarda güneşlenmek, o güneşlenmeden sonra buz gibi denize dalıp, serinlemek, plajda şıpıdık terliklerimizle endam göstermek artık o kadar uzak hayaller de değil. Tek sorun fazlalıklarımız ve ilk çıktığımız güneşte peynir gibi bembeyaz dolaşmamız. Fazlalıkları şimdiden uygun diyetlerle halletmeye başladıysak, peynirliğimiz de geçici ise geriye tabiki de mayo ve bikini seçimi kalıyor. Ünlü markaların mayo ve bikini katalogları birer birer meydana çıkmaya başladı. Bu sayede 2013 mayo ve bikini modelleri hakkında oldukça fazla fikre kavuşmuş olduk. Mango da bikini kataloğu ile bu yılın moda mayoları hakkında bilgi sahibi olmamıza yardımcı markalardan biri. Mango 2013 bikini modelleri, şıklığı ve rahatlığı ile dikkat çekiyor. 2013 yılının en moda bikini modellerini Mango 2013 yaz bikini kataloğundan yola çıkarak yazımızda işledik ve Mango 2013 yaz mayo kataloğunda yer alan en güzel bikini modellerini galerimizde seyrinize sunduk.

Mango 2013 bikini koleksiyonunda görülüyor ki bu yıl da üçgen bikini modellerinden vazgeçemeyeceğiz. Üçgen bikiniler rengarenk ve fırfırlı modelleri ile dikkat çekiyor. Mango ayrıca işlemeli bikinilere de koleksiyonda oldukça fazla yer vermiş. Mango 2013 mayo koleksiyonunda özellikle gül kurusu, turkuaz, pudra ve pembe gibi yanık tende çok hoş duran renklere önem vermiş. Ayrıca bu yılın modası straples bikiniler de koleksiyonda genişçe yer bulmuş. Mayolar ise desenli modelleri ile dikkat çekiyor. Mango mayo modellerinde genelde düz askılar yer alıyor.

Mango bikini modelleri takım olarak alıcısı ile buluştuğu gibi tek parça olarak da satışa sunuluyor.

Mango 2013 İlkbahar Yaz mayo kataloğunda yer alan, Mango mayo ve bikini modellerinin fiyatı ise 39,99 TL ile 149,99 TL arasında değişiyor.

Galerimizde, 2013 yılının en şık Mango mayo ve bikini modellerini seçtik. Mango 2013 İlkbahar Yaz mayo koleksiyonuna ait modelleri, Mango mağazalarından ve Mango online satış mağazasından satın alabilirsiniz. Alışverişe çıkmadan önce galerimize göz atmayı ihmal etmeyin.1 / 25

Görüntülenme: 14.644

06 Mayıs 2013 tarihinde, Markalar ve Koleksiyonlar, Galerim kategorisi altında, nurcinyalcin tarafından yayınlandı.

Etiketler: , , , , ,

Nurçin Yalçın

Yazıyor...
Moda ile kafayı bozmuş şahsiyet
YORUM YAPILMAMIŞ, ÖYLEYSE SİZ YORUMLAYIN
YORUM YAPIN
Ad soyad
E-mail
Web adresi
Follow Me on Pinterest
BURÇ YORUMLARI
Son Konular
Soru Cevap
Dantel
Galeri
Örgü
İletişim
Yer Sağlayıcı
Gizlilik Bildirimi
Harita
Alexa
DMCA.com


Copyright © 2008 - 2017 Bakimliyiz.com

Kaynaklar