Bakımlıyız > Galerim>Markalar ve Koleksiyonlar>Mango Tişört Modelleri 2013

Mango 2013 Tişört Kataloğu Fiyatı 29,99 TL

Mango 2013 Tişört Kataloğu Fiyatı 29,99 TL

Mango 2013 Yaz Tshirt Modelleri – Mango Tişört Modelleri

Yaz geliyor, bütün yazlıklar yavaş yavaş dolaplarda yerini almaya başladı. Geçen sene çok severek giydiğiniz bir kıyafet, bu yıl da moda mı korkusu artmakta. Bu sebepli hafiften vitrinlere bakınmaya, dergileri karıştırmaya başladınız değil mi? Bir de modası geçse de giyilebilecek kıyafetler var. Misal düz renk bir tişörtü her zaman giyebilir, 2013 yılında moda olan İspanyol paça pantolonunuzla rahatlıkla kombinleyebilirsiniz. Bu yılın tişört modası ve her zaman kullanılabilecek tişörtler hakkında bilgi alabilmeniz için sizlerle Mango 2013 tişört koleksiyonunu paylaşıyoruz. Yazımızda Mango 2013 tişört modellerine ilişkin detayları bulabilir, galerimizden Mango 2013 İlkbahar Yaz tişört koleksiyonunda yer alan en şık Mango tişört modellerine erişebilirsiniz.

Mango 2013 tshirt modellerinde her çeşit detay ve renk geniş yer almış. Özellikle siyah beyaz formlarda baskılar, metal, pul ve payet işlemeler dikkat çekiyor. Mango, koleksiyonunda ağırlıklı olarak bu sezonun renkleri siyah ve beyazı kullanmış. Aynı şekilde bu yılın modası desenlerde tişörtlerin vazgeçilmezleri arasında. çiçek desenli tişörtler spor Jean modelleri ile kombinlenmiş. Mango atlet modellerinde her yılo olduğu gibi renk çeşitliliği hakim. Atletlerde bu yılın modası desenler de kullanılmış. Gece davetleri için saten ve şifon kumaşların da kullanıldığı koleksiyonda, tişörtler, taşlar, metal işlemeler, pullar ve payetler ile süslenmiş.

Mango 2013 İlkbahar Yaz tshirt kataloğunda yer alan, Mango tişört modellerinin fiyatı ise 11,99 TL ile 79,99 TL arasında değişiyor.

Galerimizde, 2013 yılının en şık Mango tişört modellerini seçtik. Mango 2013 Yaz tshirt koleksiyonuna ait modelleri, Mango mağazalarından ve Mango online satış mağazasından satın alabilirsiniz. Alışverişe çıkmadan önce galerimize göz atmayı ihmal etmeyin.



1 / 168

Görüntülenme: 38.365

Nurçin Yalçın

Yazıyor...
Moda ile kafayı bozmuş şahsiyet
YORUM YAPILMAMIŞ, ÖYLEYSE SİZ YORUMLAYIN
YORUM YAPIN
Ad soyad
E-mail
Web adresi
Follow Me on Pinterest
BURÇ YORUMLARI
Son Konular
Soru Cevap
Dantel
Galeri
Örgü
İletişim
Yer Sağlayıcı
Gizlilik Bildirimi
Harita
Alexa
DMCA.com


Copyright © 2008 - 2017 Bakimliyiz.com

Kaynaklar