Bakımlıyız > Güzellik>Makyaj>Mezuniyet Balosu Makyaj Modelleri

2013 Mezuniyet Balosu Makyajı Çeşitleri

2013 Mezuniyet Balosu Makyajı Çeşitleri

Mezuniyet Balosu Makyaj Modelleri

Mezuniyet töreni bir bitiş olarak görülse de aslında yeni bir dönemin başlangıcıdır. Özellikle genç bayanlar bu dramatik vedayı eğlenceye çevirirken, ne giyeceklerinden tutun da saç, makyaj gibi birçok detayı aylar öncesinden planlar. Biz de bakımlıyız olarak genç bayanların bu süreçte yanlarında olmak için elimizden gelen desteği vermeyi bir görev bildik. Önce onlarla Mezuniyet Elbiseleri 2013 galerimizi paylaştık ve ne giyecekleri konusunda yardımcı olmaya çalıştık. Ardından da Mezuniyet Balosu Ayakkabı Modelleri 2013 galerimizle mezuniyette giyecekleri ayakkabı seçiminde destek olduk. Ardından Mezuniyet İçin Abiye Saç Modelleri galerimizde yaptırabilecekleri saçlara örnekler verdik. Şimdi sıra makyajda… Bugün sizinle mezuniyet töreninde yapabileceğiniz makyajlar üzerine tüyolar verip, galerimizde mezuniyet töreni makyaj modellerinin en güzel örneklerini paylaşacağız.

Genç bir kızın her zaman sadelikten yana olması gerekliliğini savunuyoruz. Zaten cildinin en güzel çağında fondöten kullanmasının pek de anlamı yok. Bu yüzden fondöten yerine gözün ön plana çıktığı ve bir allıkla yapılacak makyajlar deneyebilirsiniz. Aynı şekilde çok moda olan ve davetlere de oldukça iyi giden buğulu göz makyajı ve dumanlı göz makyajını deneyebilirsiniz. Topuz saç kullanacaksanız, açığa çıkan suratınızı allık ile şekillendirebilirsiniz. Dudaklarda yaşınıza uygun renk rujlar veya parlatıcı kullanabilirsiniz. Unutmamanız gereken nokta zaten belirginleştirdiğiniz gözlerinizi, çok pastel rujlu dudaklarla bozmanız yani odağı bir noktada toplamanız. Eğer çok belirgin gözler istemiyorsanız, pastel renkli rujlar kullanabilirsiniz. Aynı şekilde abiye elbisenize kedi gözü makyajı da gayet gidecektir. Kuyruk çekilerek yapılan bu makyaj için Kedi Gözü Makyajı Nasıl Yapılır galerimizden destek alabilirsiniz.

Sizin için galerimizde farklı farklı birçok makyaj stili örnekleri paylaştık. Surat yapınıza, elbisenize ve saçınıza giden bir tarzı bulabilecek şekilde tasarladığımız galerimize uğramadan, kuaför randevunuzu almayın. İyi seyirler dileriz.


1 / 46

Görüntülenme: 49.418

11 Mayıs 2013 tarihinde, Makyaj, Galerim kategorisi altında, nurcinyalcin tarafından yayınlandı.

Etiketler: , , , ,

Nurçin Yalçın

Yazıyor...
Moda ile kafayı bozmuş şahsiyet
TOPLAM 1 YORUM YAPILMIŞ

[…] kızlar misal mezuniyet makyajı yapmak istiyorsa, göz kalemi, rimel, allık ve dudak parlatıcısı yeterli olacaktır. Farklı […]

YORUM YAPIN
Ad soyad
E-mail
Web adresi
Follow Me on Pinterest
BURÇ YORUMLARI
Son Konular
Soru Cevap
Dantel
Galeri
Örgü
İletişim
Yer Sağlayıcı
Gizlilik Bildirimi
Harita
Alexa
DMCA.com


Copyright © 2008 - 2017 Bakimliyiz.com

Kaynaklar