Bakımlıyız > Evim>Dekorasyon>Mutfak Dolabı Modelleri 2014

2013 mutfak dolabı modelleri

2013 mutfak dolabı modelleri

Mutfak Dolabı Modelleri 2014 – Son moda mutfak dolapları

Tüketim alışkanlıklarımızın değişmesi ile beraber çok raflı, mutfak dolaplarını tercih eder olduk. Eskiden mermer bir mutfak zemini ve ahşap dolaplar tercih edilirken, şimdi yeni ve renkli tasarımlar ilgi çekmeye başladı. 2014 mutfak dolaplarında da trendler daha çok renk ve şıklık üzerine gelişiyor.

2013 yılında evin her yerinde minimalizm ve loft görünüm hakimken, mutfaklar evin en renkli yeri olarak tasarlanıyor. Mutfakta vakit geçirmeye sevenler için ışıl ışıl bir dünya hakim. Duvara gömme tavan aydınlatmaları, çok amaçlı çek çekli raflar, gömme buz dolabı tasarımları bir hayi beğeniliyor. Dolap kapakları buzlu camlar yerine, tamamen kapalı olarak tasarlanıyor. Çekmece kulplarına varana kadar şık detaylar içeren mutfaklar, hayatı mutfakta da yaşanır kılıyor. Mutfak zeminlerinde mermer, çelik veya taş kullanılıyor.

Açık mutfak tasarımlarının revaçta olduğu bu yıl, bar sandalyeli yüksek mutfak masaları da oldukça dikkat çekiyor. Bu mutfak masaları daha çok salon ile mutfağı ayıran bir bölüme yerleştirilerek, ayrı bir işlevsellik de kazanıyor.

Birçok ünlü markaya ait bu mutfak dolaplarının fiyatları ise her bütçeye uygun olarak değişkenlik gösteriyor. Galerimizde 2014 yılının en şık mutfak dolaplarını paylaştık. Galerimizi uğramadan mutfak dolaplarınızı değiştirmemenizi tavsiye ederiz.1 / 16

Görüntülenme: 72.451

14 Ağustos 2013 tarihinde, Dekorasyon, Evim, Galerim kategorisi altında, nurcinyalcin tarafından yayınlandı.

Etiketler: , , ,

Nurçin Yalçın

Yazıyor...
Moda ile kafayı bozmuş şahsiyet
YORUM YAPILMAMIŞ, ÖYLEYSE SİZ YORUMLAYIN
YORUM YAPIN
Ad soyad
E-mail
Web adresi
Follow Me on Pinterest
BURÇ YORUMLARI
Son Konular
Soru Cevap
Dantel
Galeri
Örgü
İletişim
Yer Sağlayıcı
Gizlilik Bildirimi
Harita
Alexa
DMCA.com


Copyright © 2008 - 2017 Bakimliyiz.com

Kaynaklar