Bakımlıyız > Güzellik>Saç Bakımı>Nişan Saçı Modelleri 2014

Nişan İçin Dağınık Topuz Modeli

Nişan İçin Dağınık Topuz Modeli

Nişan Saçı Modelleri

Resmiyetin ilk adımlarından biri nişan özellikle kadın için çok önemli bir süreçtir. Giyim kuşam için aylar öncesinden alışverişe çıkılır. Makyaj ve saç için kuaför kuaför dolaşılır. Özellikle saç konusunda destek istiyorsanız yazımız ve galerimiz tam size göre. Ünlülerin de kullandığı birçok nişan saçı çeşidini sizin için işledik.

Nişan saçı olarak salık bir saç düşünüyorsanız, dalgalı bir model tercih edebilirsiniz. Farklı bir görünüm elde etmek için önleri vaklı bir model de deneyebilirsiniz. Önleri vaklı modeli tek tarafa yatırabilir, tek gözünüzü az göstererek gizemli bir hava verebilirsiniz.

Saçınız kısa ise, yine vaklı bir modelle saçınızın bir tarafını yapıştırabilir, diğer tarafını rahat bırakabilirsiniz. Kısa saçınızı arkada birleştirerek modern bir topuz da deneyebilirsiniz. Eğer saçınız çok kısa ise, dalgalı görünümü saçınıza sabitletebilirsiniz.

Saçınızı topuz yaptırmak istiyorsanız, sıkı üstten bir topuz modeli, dekoltesi bol kıyafetinize uyum gösterecektir. Bu saç ile kalın askılı bir elbise çok şık duracaktır. Elbiseniz straples ise, daha dökümlü olan dağınık topuz modellerini deneyebilirsiniz. Yine saçınızın bir tarafını vakla sabitleyebilir, arkada şık bir topuzla birleştirebilirsiniz.

Galerimizde sizin için en şık nişan saçı modellerini seçtik. Şimdiden mutluluklar dileriz.1 / 20

Görüntülenme: 50.768

Nurçin Yalçın

Yazıyor...
Moda ile kafayı bozmuş şahsiyet
YORUM YAPILMAMIŞ, ÖYLEYSE SİZ YORUMLAYIN
YORUM YAPIN
Ad soyad
E-mail
Web adresi
Follow Me on Pinterest
BURÇ YORUMLARI
Son Konular
Soru Cevap
Dantel
Galeri
Örgü
İletişim
Yer Sağlayıcı
Gizlilik Bildirimi
Harita
Alexa
DMCA.com


Copyright © 2008 - 2017 Bakimliyiz.com

Kaynaklar