Bakımlıyız > Galerim>Moda Galeri>Önü Açık Topuklu Ayakkabı Modelleri

2013 Topuklu Sandalet Modelleri Fiyatı 89,99 TL

2013 Topuklu Sandalet Modelleri Fiyatı 89,99 TL

Önü Açık Topuklu Ayakkabı Modelleri

Topuklu ayakkabı modası hiç geçmez. Topuklu ayakkabıların tarzı, rengi ve yeni tasarımları moda olur ama bir ayakkabıda topuk, bayanlar için her zaman vazgeçilmezler arasındadır. Bir de bu tabir çok kullanılmasa da ayakkabı dekoltesi çıkmıştır. Dekolteli ayakkabılar ya burnu açık iki parmak gözüken, ya burnu dar tek parmak gözüken, ya da burnu geniş tüm parmakların göründüğü şekillerde karşımıza çıkar. Bir de ayakkabının üst bölümünün yani parmakların başlangıcının göründüğü dekolteler vardır. Bu ayakkabıların burnu kapalıdır ancak bu tarz dekolte son birkaç yıldır çok moda olmuştur. Biz bugün bu tarz dekoltededen ziyade önü açık topuklu ayakkabıları işleyeceğiz.

Önü açık topuklu ayakkabı modelleri 2013 yılında platform topuklu ayakkabılar başta olmak üzere, yine birçok markada karşımıza çıkıyor. Önü açık ayakkabılar özellikle platform topuklu ayakkabılarda ve dolgu topuklu ayakkabılarda çok şık duruyor. Burnu açık topuklu ayakkabı modellerinde bu yılın moda renkleri ise, kırmızı, yeşil ve pudra. Frenchli ayaklarınız ve kırmızı ojelerinizle çok şık duracak bu renkler, yazın şıklığını da beraberinde getirecek.

Alexander Mcqueen, B Brian Atwood, Jeffrey Campbell, Hotiç, Jessica Simpson, Marjin, Matraş, Nr. 39 ve Zoopa markalarına ait burnu açık topuklu ayakkabı modelleri galerimizde sizi bekliyor.

Bu markaların mağazalarından ya da online satış sitelerinden erişebileceğiniz önü açık topuklu ayakkabı modellerinin fiyatları ise her bütçeye uygun bir skalada karşımıza çıkıyor.

2013 yılının en şık önü açık topuklu ayakkabı modellerini galerimizde sizin için seçtik. Alışverişe çıkmadan önce galerimize göz atmayı ihmal etmeyin.


1 / 24

Görüntülenme: 14.528

12 Ağustos 2013 tarihinde, Moda Galeri, Galerim kategorisi altında, nurcinyalcin tarafından yayınlandı.

Etiketler: , , ,

Nurçin Yalçın

Yazıyor...
Moda ile kafayı bozmuş şahsiyet
YORUM YAPILMAMIŞ, ÖYLEYSE SİZ YORUMLAYIN
YORUM YAPIN
Ad soyad
E-mail
Web adresi
Follow Me on Pinterest
BURÇ YORUMLARI
Son Konular
Soru Cevap
Dantel
Galeri
Örgü
İletişim
Yer Sağlayıcı
Gizlilik Bildirimi
Harita
Alexa
DMCA.com


Copyright © 2008 - 2017 Bakimliyiz.com

Kaynaklar