Bakımlıyız > Galerim>Moda Galeri>Önü Kısa Arkası Uzun Elbise Modelleri 2013

Önü kısa arkası uzun elbise modelleri

2013 Önü Kısa Arkası Uzun Elbise Modelleri

Özellikle genç kızlarımızın tercih ettiği önü kısa arkası uzun elbise modelleri 2013 yılında da çok moda. Gerek özel günlerde gerekse günlük olarak rahatlıkla tercih edebileceğiniz bu modeller, şifon kumaşla da abiye haline getirilmiş. Mezuniyet töreni için ideal olacak önü kısa arkası uzun elbise modelleri galerimizde sizin için paylaştık.

Mezuniyet töreninizde nasıl bir elbise giyeceğinizi bilemiyorsanız işte size en son moda bir öneri! Önü kısa arkası uzun, bu yılın moda rengi pudra, tül ve şifon kumaş kullanılarak dikilmiş, straples bir elbise, sizi gecenin en şık genç kızı yapacak.

Hafta sonu arkadaşlarınızla sinemaya gideceksiniz. Ne giysem paniğine kapılmanıza hiç gerek yok. Önü kısa arkası uzun elbise modelleri günlük olarak da gayet şık formlarda. Yine tül ve şifon karışımı elbisenizin beline spor bir kemer, üstünüze şık bir jean veya deri ceket, ayağınıza spor botlar yada bir bootie. Alın size günlük şıklık. Hatta altına bootie aramakla uğraşmayın, Bootie Modelleri 2013 galerimizden hemen destek alın.

Sizin için 2013 yılının en şık önü kısa arkası uzun elbise modellerini galerimizde seçtik.Alışverişe çıkmadan önce mutlaka galerimize uğrayın, çok faydasını göreceksiniz. Fikir edinerek gittiğiniz alışveriş, işinizi çok kolaylaştıracaktır.

Ayrıca Mezuniyet Elbiseleri 2013 ve Mezuniyet Kıyafetleri 2013 başlıklarına da bakmanızı tavsiye ederim.1 / 25

Görüntülenme: 49.604

Nurçin Yalçın

Yazıyor...
Moda ile kafayı bozmuş şahsiyet
YORUM YAPILMAMIŞ, ÖYLEYSE SİZ YORUMLAYIN
YORUM YAPIN
Ad soyad
E-mail
Web adresi
Follow Me on Pinterest
BURÇ YORUMLARI
Son Konular
Soru Cevap
Dantel
Galeri
Örgü
İletişim
Yer Sağlayıcı
Gizlilik Bildirimi
Harita
Alexa
DMCA.com


Copyright © 2008 - 2017 Bakimliyiz.com

Kaynaklar