Bakımlıyız > Galerim>Magazin Galeri>Oscar 2015 Kırmızı Halı Kıyafetleri

2015 Kırmızı Halı Kıyafetleri

2015 Kırmızı Halı Kıyafetleri

Oscar 2015 Kırmızı Halı Kıyafetleri

87. Oscar Ödülleri dün gece sahiplerini buldu. Pek çok iddialı filmin yarıştığı tören, eğlenceli görüntülere de sahne oldu. Güzellikleri ile baş döndüren aktrisler, giydikleri kıyafetlerle de çok konuşuldu. Dünyaca ünlü oyuncuların 87. Oscar Ödülleri Töreni‘nde kırmızı halı kıyafetlerini görmek için galerimize uğrayabilirsiniz.

Renkli başlayan gecede yine kıyafet konusunda en iddialı isimlerden biri Lady Gaga idi. Lady Gaga kabarık elbisesini bulaşık eldivenleri ile kombinleyerek, gecenin en çok konuşulan kadınlarından biri olmayı başardı. Pek çok ünlü oyuncunun katıldığı gecede en şık giyinenlerden biri ise Gone Girl filminde çok başarılı bir performans sergileyen Rosamund Pike oldu. Rosamund Pike Givenchy marka kırmızı dantelli elbisesi ile göz doldurdu. Anna Kendrick de Thakoon marka elbisesi ile ilgi çeken isimlerden biri oldu. Sade ve çok şık bir elbise tercih eden güzel oyuncu, gecenin en şık giyinenleri arasında yerini aldı.

87. Oscar Ödülleri töreninde kırmızı halıda giyilen kıyafetleri galerimizde sizin için işledik.


1 / 24

Görüntülenme: 14.662

23 Şubat 2015 tarihinde, Magazin Galeri, Galerim kategorisi altında, Editör tarafından yayınlandı.

Etiketler: , , ,

TOPLAM 1 YORUM YAPILMIŞ

[…] kırmızı halıda en şık halleri ile yürüdü. Ünlülerin kırmızı halı kıyafetlerini Oscar 2015 Kırmızı Halı Kıyafetleri başlığında […]

YORUM YAPIN
Ad soyad
E-mail
Web adresi
Follow Me on Pinterest
BURÇ YORUMLARI
Son Konular
Soru Cevap
Dantel
Galeri
Örgü
İletişim
Yer Sağlayıcı
Gizlilik Bildirimi
Harita
Alexa
DMCA.com


Copyright © 2008 - 2017 Bakimliyiz.com

Kaynaklar