Bakımlıyız > Evim>Dekorasyon>Padişah Halı Modelleri 2013

2013 Padişah Halı Modelleri

2013 Padişah Halı Modelleri

Padişah Halı Modelleri 2013

Her evin vazgeçilmez unsurlarından biri olan halı, dekorasyon trendlerinin değişmesi ile beraber her yıl yeni tasarımları ile karşımıza çıkıyor. 2013 yılında minimalist evlere, minimalist desenli halılar hakim. Ayrıca popart gibi sanatsal akımların çizgilerini de bu yıl halılarda sıkça görüyoruz. Ünlü halı markalarından biri olan Padişah Halı da bu yıl halı desenleri ile dikkat çeken markalardan.

Padişah Halı 2013 koleksiyonunda, açık renkler, göz yormayan desenler ön plana çıkıyor. Mutfak ve yatak odası halıları için de oldukça renkli halıları mevcut. Koleksiyon daha çok beyaz ve tonlarının ağırlığında ilerliyor. Etnik motiflere, saray çizgilerine Padişah halılarda sıkça rastlanıyor. Padişah Halı modelleri çok geniş bir tasarım skalası ile de her zevke hitap eden bir çizgide ilerliyor.

Çocuk halısı modelleri ile de çocuk odalarına renklilik katan marka, miniklerin de zevklerini göz ardı etmiyor. Çocuk odası halıları için çizgi karakterlerden oluşan geniş bir ürün skalası ile çocukların beğenisini topluyor.

Galerimizde sizin için 2013 yılının en şık Padişah Halı modellerini seçtik. Bu halı modellerine ve daha fazlasına Padişah Halı’nın web sitesinden erişebilir, mağaza bilgilerini de öğrenebilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.1 / 16

Görüntülenme: 12.723

10 Ağustos 2013 tarihinde, Dekorasyon, Evim, Galerim kategorisi altında, nurcinyalcin tarafından yayınlandı.

Etiketler: , , ,

Nurçin Yalçın

Yazıyor...
Moda ile kafayı bozmuş şahsiyet
YORUM YAPILMAMIŞ, ÖYLEYSE SİZ YORUMLAYIN
YORUM YAPIN
Ad soyad
E-mail
Web adresi
Follow Me on Pinterest
BURÇ YORUMLARI
Son Konular
Soru Cevap
Dantel
Galeri
Örgü
İletişim
Yer Sağlayıcı
Gizlilik Bildirimi
Harita
Alexa
DMCA.com


Copyright © 2008 - 2017 Bakimliyiz.com

Kaynaklar