Bakımlıyız > Galerim>Moda Galeri>Pantolon Kombinleri

Zımbalı Pantolon Kombini

2013 Bayan Pantolon Kombinleri

Uyumlu giyinmeye çalışmak biz kadınlar olarak bazen bayağı kafamızı kurcalar. Örneğin “çanta ile ayakkabı aynı renk mi olmalıdır, dar alt giysilerin üstüne muhakkak bol üst giysisi mi giymeliyim, moda renklerle yapılan bir kombin şık durur mu, payetli kıyafetlerin kombini nasıl olmalı, zımbalı parçaları birbirleri ile mi kombinlemeliyim, siyah pantolona en çok hangi renk yakışır, 2103 yılının kombinleri nedir” vb… birçok soru aklımızı karıştırır. Biz de bu konularda biraz olsun içini rahatlatmak ve en iyi kombinlerden bir seçki sunmak adına galerimizde bu yılın pantolon kombinlerini paylaştık. Gerek iş hayatına gerekse günlük hayatta kıyafet uyumu ile şıklığı yakalamak isteyen kadınlar için seçtiğimiz pantolon kombinlerine bakmadan alışverişe çıkmamanızı tavsiye ederiz.

Bu yıl çalışan kadınlar boru pantolonları tercih etmeli ve onunla yapılacak kombinlere dikkat etmeli. Boru kumaş pantolonunuzun üstüne, pantolonunuz koyu ise muhakkak açık renk bir gömlek giyip, gömleği içe sokup yüksek bel boru pantolonunuza bir kemer iliştirebilirsiniz. Özellikle renkleri siyah ve beyaz olarak seçebilirsiniz. Çünkü bu yıl siyah beyaz kombinler çok moda. Ayakkabılarda platform topuğu veya sivri burun topuklu ayakkabıyı tercih edebiliriz.

Günlük giyim pantolon kombinlerinde ise dar kot ve deri pantolonlar öne çıkıyor. İspanyol paçaların da rağbet göreceği bu bahar, platform topuk kombinlerine dikkat edebilirsiniz. Özellikle desenli kotların da moda olacağı bu yıl, bu kotları koyu renk ve bol t-shirtlerle kombinleyebilirsinz. Günlük giyimde bu skinny jeanlerin üstüne deri ceket kullanımı gayet şık görünmenizi sağlayacaktır.

Ne giyeceğinize karar vermeden önce galerimizdeki pantolon kombinlerine göz gezdirmenizi şiddetler tavsiye ederiz.1 / 16

Görüntülenme: 11.952

Nurçin Yalçın

Yazıyor...
Moda ile kafayı bozmuş şahsiyet
YORUM YAPILMAMIŞ, ÖYLEYSE SİZ YORUMLAYIN
YORUM YAPIN
Ad soyad
E-mail
Web adresi
Follow Me on Pinterest
BURÇ YORUMLARI
Son Konular
Soru Cevap
Dantel
Galeri
Örgü
İletişim
Yer Sağlayıcı
Gizlilik Bildirimi
Harita
Alexa
DMCA.com


Copyright © 2008 - 2017 Bakimliyiz.com

Kaynaklar