Bakımlıyız > Güzellik>Parlak Saçlara Sahip Olmanın Sırrı

Saçınıza parlak bir görünüm vermenin sırrı aslında o kadar da zor değil. Doğal dişlerden yapılmış olan bir saç fırçası ile sizde parlak saçlara sahip olabilirsiniz. saglikli-sac

Saçınızı asla ıslakken taramayın:
Islak saç kuru saça oranla daha fazla esnekleşir. Bazen taramak bu sebeble iyilikten çok hasara yol açabilir. Uzmanlar saçınızı yıkandıktan en az 8 saat sonra taramanızı tavsiye ediyor böylece doğal yağ oranı daha kolay nüfuz ederek deveran etmek için bir fırsat bulacaktır.

Saçınızı diplerden uçlara bir harekette tarayın:
Sebum, saç gözeneklerinin ürettiği saçı koruyup nemlendiren doğal yağdır.Bu sebeble saçı dipten uca taramak bu yağı eşit olarak dağıtacaktır.Özellikle uzun saçlar için önemlidir–saçınızı bu şekilde taramazsanız sebum en çok ihtiyaç duyulan bölgeye yani uçlara ulaşamayacaktır.

Önce saçınızın karışık bölümlerini tarayın:
Eğer çok fazla şekillendirici kullanıyorsanız önce saçınızın karışmış kısımlarını açıp sonra taramak size kolaylık sağlayacaktır. Taramak ayrıca şaçtan toz, kir ve saçın mat gözükmesine yol açan şekillendirici kalıntılarını bile saçtan arındırır.

Eğer saçlarınız kıvırcık ise , taramak size göre bir çözüm olmayacaktır: Bunun için kuaförünüze danışmalı, saçınızın daha parlak ve sağlıklı olması için bilgi almalısınız.Görüntülenme: 6.581

18 Haziran 2009 tarihinde, Güzellik, Saç Bakımı kategorisi altında, Editör tarafından yayınlandı.

Etiketler: , ,

TOPLAM 7 YORUM YAPILMIŞ
Sude:
13 Temmuz 2009, 19:19

Saçlarım kıvıcık ve uzun, doğal olarak ıslakken dolaşık bölümünü açmazsam bir daha açılması imkansızlaşıyor. Kuaförümüze danışmamız konusunda bir cümle yazmışsınız. Ancak bu konuda bir bilginiz varsa okuyabilmek isterim. İyi günler…

yaren:
28 Temmuz 2009, 14:18

benim saçlarım dümdüz ve çok uzun ama ben saçlarımın dalgalı olmasını istiyorum kısacası saçlarıma istediğim zaman dalgalı bir görünüm kazandırabileceğim,saçımı fazla yıpratmıycak ve evdeyken çok kısa süre içinde gerçekleşebileceğim bir yöntem var mı?

asmin:
21 Ocak 2010, 19:43

benim saçlarım lüle lüle ama uzunluğu orta saçlarımı çok beyeniyorum rengide çok güzel ama bir sorunum var fazla ışıltılı değil.okulda herkes saçlarım hakkında bana sorular soruyolar.okuldada en popüler benim.sayemde gittiğim kuaför baya bi müşteri kazandı herkez gittiğim kuaförün adını sormaya başlayınca bende söylemeye başladım.

Nataly nevkas:
11 Mayıs 2011, 20:33

benim saçlarım
2010 senesinin modasıydı o zaman yaptırmıştım.saçımı çokk güzel aslında benimm saçımm sarı renkte ben rusum aslında mavi gözlerim,sarı saçlarım war ve 8. sınıfa gidiyorum.okulda tek rus oldugum için her kez bana çook ama çok güzel oldugumu söylüyo ama bi sorunum war saçlarım parlamıyo.n eyapabilirim?

Ceren Cansu:
25 Mayıs 2011, 18:28

Kızlar, Koleston köpük boya diye bir şey çıkarıyormuş. Akma, damlama gibi problemleri ortadan kaldıracak yeni teknoloji bir ürün olduğunu söylüyorlar. Siz bu konuda bir şey duydunuz mu? Öyle bir şey olursa süper olur gibi geldi bana.

Köpük boya diye bir şey duydunuz mu? Koleston, böyle bir ürün hazırlıyormuş. Aslında çok iyi olur, düşünsenize damlama akma gibi sorunları ortadan kaldırır. Şimdilik 18 farklı çeşidi olacakmış ben çıkar çıkmaz denemeyi düşünüyorum.

damla:
13 Ağustos 2011, 21:58

bende cok sık düzleştirici kullanıyorum. hatta hemen hemen hergün bu yüzden fazlasıyla kırıldı ve yıprandı. sizce ne yapablrm?

melek:
10 Ağustos 2012, 03:28

asmıcıgım fazla ozguven ıyı degıl acıkca soledklerıne ınanmıyorum

YORUM YAPIN
Ad soyad
E-mail
Web adresi
Follow Me on Pinterest
BURÇ YORUMLARI
Son Konular
Soru Cevap
Dantel
Galeri
Örgü
İletişim
Yer Sağlayıcı
Gizlilik Bildirimi
Harita
Alexa
DMCA.com


Copyright © 2008 - 2017 Bakimliyiz.com

Kaynaklar