Bakımlıyız > Galerim>Penelope Cruz Abiye Giyim Tarzı

Penelope Cruz Abiye Elbise Tarzı

Penelope Cruz Abiye Elbise Tarzı

Penelope Cruz Abiye Giyim Tarzı

Ünlü oyuncu Penelope Cruz, güzelliği, başarılı oyunculuğu ve ilişkileri ile her zaman önde olmuş isimlerden biridir. Melez güzel, birçok filmde başarılı roller çıkararak, yönetmen Pedro Almadovar’ın da gözdelerinden biri haline gelmiştir. Oyunculuk kariyerinde birçok başarıya imza atmış Penelope Cruz, giyim tarzı ile de oldukça dikkat çekmektedir. Bugün ünlü stilleri köşemizde Penepole Cruz’un abiye kıyafetlerini işleyeceğiz.

Penelope Cruz çoğu zaman sadelikten yana olsa da o sadelik bile göz alıcı olmasını engelleyemiyor. Penelope Cruz, abiye giyim stilinde siyah, kırmızı, yeşil, bordo ve pudra gibi renkleri sıklıkla kullanıyor. Kuyruklu abiye elbiseler vazgeçilmezleri arasında. Genelde uzun abiye elbiseleri tercih ediyor. Sadelikten yana olan güzel oyuncu, arada pullu, payetli işlemeli elbiseleri ve dantelli elbiseleri de giyiyor. Saten, şifon ve tül kumaşlı elbiseler vazgeçilmezleri arasında.

Penelope Cruz’un abiye giyim için tercih ettiği markalar ise Armani Prive, Versace, Dolce & Gabbana, Armani Prive, Marchesa, Stella McCartney, Oscar de la Renta, L’Wren Scott ve Chanel.

Galerimizde sizin için Penelope Cruz abiye giyim stilini yansıtan, özel davetlerde tercih ettiği abiye kıyafet modellerini paylaştık. İyi seyirler dileriz.1 / 36

Görüntülenme: 19.130

19 Ağustos 2013 tarihinde, Galerim, Ünlü Stilleri kategorisi altında, nurcinyalcin tarafından yayınlandı.

Etiketler: , , , , ,

Nurçin Yalçın

Yazıyor...
Moda ile kafayı bozmuş şahsiyet
YORUM YAPILMAMIŞ, ÖYLEYSE SİZ YORUMLAYIN
YORUM YAPIN
Ad soyad
E-mail
Web adresi
Follow Me on Pinterest
BURÇ YORUMLARI
Son Konular
Soru Cevap
Dantel
Galeri
Örgü
İletişim
Yer Sağlayıcı
Gizlilik Bildirimi
Harita
Alexa
DMCA.com


Copyright © 2008 - 2017 Bakimliyiz.com

Kaynaklar