Bakımlıyız > Galerim>Markalar ve Koleksiyonlar>Puantiyeli Elbise Modelleri

Yazlık mini elbise modelleri

Puantiyeli Elbise Modelleri  – Puanlı Elbise Modelleri

Şirinlik abidesi puantiyeli elbiseler 2013 yılında da büyük ilgi görecek. Özellikle genç bayanların tercih edeceği bu modellere tasarımcılar da koleksiyonlarında oldukça geniş yermiş. Desenli elbiselerin yılı 2013’te puantiyeler modayı takip etmenize yardımcı olacak.

Şifon, saten ve tül kumaşları ile dikimi tavsiye edilen puantiyeli elbiseleri, abiye nişan kıyafetleri, kına için abiye modelleri, uzun elbiseler, mini elbiseler, büyük beden elbiseler, sade ve şık siyah elbise modelleri, dantel elbise modelleri, straples abiye modelleri, güpür elbiseler, helen modeli abiyeler, tek omuz elbiseler, kısa elbiseler, kolu tüllü elbiseler, önü kısa arkası uzun elbiseler, mezuniyet kıyafetleri, maksi elbiseler, nişan elbiseleri, peplum elbise modelleri, balık model elbiseler, yandan yırtmaçlı elbiseler, yazlık elbiseler, günlük elbiseler, beyaz abiye modelleri, gece elbiseleri gibi her tarz ile yakıştırabilir ve her mekanda kullanabilirsiniz.

2013 yılının en şık puantiyeli elbise modellerini sizin için seçtik ve galerimizde seyrinize sunduk. Alışverişe çıkmadan önce galerimizi ziyaret etmenizi şiddetle tavsiye ederiz.1 / 62

Görüntülenme: 32.079

Nurçin Yalçın

Yazıyor...
Moda ile kafayı bozmuş şahsiyet
TOPLAM 1 YORUM YAPILMIŞ
HOROZ HOROZOĞLU:
10 Nisan 2014, 16:40

PUANTİYELİ ELBİSELER İNSANA HAZ VERİR.ŞEHVETİ ARTIRIR.

YORUM YAPIN
Ad soyad
E-mail
Web adresi
Follow Me on Pinterest
BURÇ YORUMLARI
Son Konular
Soru Cevap
Dantel
Galeri
Örgü
İletişim
Yer Sağlayıcı
Gizlilik Bildirimi
Harita
Alexa
DMCA.com


Copyright © 2008 - 2017 Bakimliyiz.com

Kaynaklar