Bakımlıyız > Galerim>Markalar ve Koleksiyonlar>Sunset Bikini Modelleri 2013

Sunset 2013 Bikini Kataloğu Fiyatı 109,99 TL

Sunset 2013 Bikini Kataloğu Fiyatı 109,99 TL

Sunset Bikini Modelleri 2013

Yaz geldi, bikini modası başladı. Tüm markalar 2013 bikini koleksiyonlarını birer birer paylaşıyor. Biz de kadınlar olarak 2013 yılının en moda bikinilerini merak etmeye başladık. Sağlık açısından birkaç bikini ile tatile çıkan biz kadınlar, bu yıl nasıl bir bikini alacağımıza henüz karar veremediysek, buyurun yazımıza… Bugün sizler için Sunset 2013 bikini ve mayo koleksiyonuna ilişkin tüm detayları yazımızda paylaşıp, Sunset 2013 bikini ve mayo kataloğunda yer alan en güzel Sunset bikini ve mayo modellerini galerimizde seyrinize sunacağız.

Sunset 2013 bikini modelleri, sezonun modası straples bikiniler, üçgen bikiniler, desenli bikiniler, fırfırlı bikiniler, drapeli bikiniler, dolgulu bikiniler ve işlemeli bikinilerden oluşuyor. Sunset straples bikini modelleri, pastel renk seçenekleri ile de dikkat çekiyor. Koleksiyonda zıt renkli bikini üstü ve bikini altı modelleri de dikkat çeken bir diğer parçalardan.

Sunset 2013 mayo modelleri ise, straples mayolar, dolgulu mayolar, desenli mayolar, asimetrik desenli mayolar, etekli mayolar, tek omuzlu mayolar, işlemeli mayolar ve drapeli mayolardan oluşuyor. Sunset mayo modellerinde desenler ve pastel renkler göze çarpıyor. Renk seçeneği açısından oldukça geniş bir skalada ürün tasarlayan firma, tüm kadınlara da bu şekilde hitap etmeyi başarıyor.

Sunset 2013 plaj koleksiyonunda ayrıca, Sunset mayokini modelleri, Sunset tankini modelleri, poreo modelleri ve plaj elbisesi modelleri de yer alıyor.

Sunset 2013 Yaz bikini ve mayo kataloğunda yer alan, Sunset 2013 bikini ve mayo modellerinin fiyatı ise 49,99 TL ile 179,99 TL arasında değişiyor.

Galerimizde, 2013 yılının en şık Sunset bikini ve mayo modellerini seçtik. Sunset 2013 Yaz bikini ve mayo koleksiyonuna ait modelleri, Sunset mağazalarından ve Sunset online satış mağazasından satın alabilirsiniz. Alışverişe çıkmadan önce galerimize göz atmayı ihmal etmeyin.1 / 48

Görüntülenme: 20.555

Nurçin Yalçın

Yazıyor...
Moda ile kafayı bozmuş şahsiyet
YORUM YAPILMAMIŞ, ÖYLEYSE SİZ YORUMLAYIN
YORUM YAPIN
Ad soyad
E-mail
Web adresi
Follow Me on Pinterest
BURÇ YORUMLARI
Son Konular
Soru Cevap
Dantel
Galeri
Örgü
İletişim
Yer Sağlayıcı
Gizlilik Bildirimi
Harita
Alexa
DMCA.com


Copyright © 2008 - 2017 Bakimliyiz.com

Kaynaklar