Bakımlıyız > Galerim>Moda Galeri>Taşlı Abiye Elbise Modelleri

Şık abiye modelleri 2013

Taşlı Abiye Elbise Modelleri

Bir elbiseyi süslemek için binlerce yol vardır. Taşlı elbise modelleri de bunlardan biridir. Özellikle iyi ve kötü enerjiye inanan, nazardan korunmak isteyen bayanlar için doğal taşlı elbise modellerini tavsiye ederiz. Çok şık olacağınız bu elbiselerde göze gelmekten de korunmuş olursunuz. Nitekim abiye elbisenizle de tüm gözlerin üzerinizde olacağı detayını da atlamamak gerekir. Biz de bakimliyiz.com olarak bundan yola çıkarak size 2013 yılının en şık taşlı elbiseleri hakkında tüyolar vermek istedik.

Taşlı elbiseler kadının ışıltısını yansıtır. 2013 yılında da birçok ünlü markanın koleksiyonlarında sıkça yer verdiği taşlı elbise modelleri, straplesden tek omuz elbise modellerine, askılı elbise modellerinden balık model elbiselere birçok modelde karşımıza çıkıyor. Özellikle Helen modeli abiye elbiselerin bantlarında taş süslemeleri görüyoruz. Taşlarla süslenmiş motifler, yakalarda taş dizimli elbiseler, taş işlenmiş büstiyerler ve birçok yerde kullanılan bu süsleme taşlar, giyen kişiyi de negatif enerjiden koruyor.

Galerimizde sizin için 2013 yılının en moda taşlı elbise modellerini seçtik. Alışverişe çıkmadan önce galerimize göz gezdirmenizi şiddetle tavsiye ederiz.1 / 24

Görüntülenme: 43.086

Nurçin Yalçın

Yazıyor...
Moda ile kafayı bozmuş şahsiyet
YORUM YAPILMAMIŞ, ÖYLEYSE SİZ YORUMLAYIN
YORUM YAPIN
Ad soyad
E-mail
Web adresi
Follow Me on Pinterest
BURÇ YORUMLARI
Son Konular
Soru Cevap
Dantel
Galeri
Örgü
İletişim
Yer Sağlayıcı
Gizlilik Bildirimi
Harita
Alexa
DMCA.com


Copyright © 2008 - 2017 Bakimliyiz.com

Kaynaklar